Jimmy Choo Blossom

darčeková sada I.

1×
Jimmy Choo Blossom darčeková sada I.
Jimmy Choo Blossom darčeková sada I.
parfém 100 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gel 100 ml

Kód: JCH0479 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Jimmy Choo Blossom
parfém 100 ml + telové mlieko 100 ml + sprchový gel 100 ml

Zloženie

Typ sady
darčeková sada

O značke Jimmy Choo

Doplňte svoj outfit niektorým z výnimočných parfémov Jimmy Choo! Ak totiž vyhľadávate skutočne originálne veci, potom vás vône značky Jimmy Choo naozaj nadchnú! Parfémy Jimmy Choo sa vyznačujú svojím príťažlivým zložením, prepracovanosťou a ľahkou dávkou extravagancie.
Parfémy Jimmy Choo dokážu skvele doplniť moderné sebavedomé ženy aj súčasných dynamických mužov, ktorí majú štýl. Jedinečnosť parfémov Jimmy Choo je navyše perfektne umocnená dokonale premysleným vzhľadom flakónov, ktoré sú skutočne originálnym dizajnérskym kúskom.
Zakladateľ značky Jimmy Choo totiž odštartoval svoju kariéru výrobou luxusnej dámskej a pánskej obuvi a preslávil sa tak po celom svete. Pri navrhovaní topánok Jimmy Choo rád pracuje s pravou kožou, saténom, sýtymi farbami alebo s trblietavými kryštálmi. Práve tento extravagantný štýl sa premieta aj do stvárnenia jedinečných flakónov Jimmy Choo, ktoré svojím vzhľadom absolútne vynikajú medzi ostatnými.
Parfémy Jimmy Choo sú tak skutočne majstrovským kúskom talentovaného návrhára a ich luxusnú arómu aj úchvatný vzhľad si skrátka okamžite zamilujete!  

Recenzie Jimmy Choo Blossom

Pridať novú recenziu

5.0
1 hodnotenie
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem