John Varvatos John Varvatos Platinum Edition

toaletná voda pre mužov 125 ml

John Varvatos John Varvatos Platinum Edition toaletná voda pre mužov 125 ml
John Varvatos John Varvatos Platinum Edition toaletná voda pre mužov 125 ml
125 ml

Kód: JVA0160 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
John Varvatos John Varvatos Platinum Edition
125 ml

Popis parfému John Varvatos John Varvatos Platinum Edition

Toaletná voda John Varvatos John Varvatos Platinum Edition je výrazne mužná vôňa, ktorá vám pozdvihne sebavedomie v akúkoľvek dennú hodinu.

  • kožená vôňa
  • pre moderného džentlmena
  • predovšetkým do chladného počasia

Zloženie

Druh vône
kožená

O značke John Varvatos

Parfémy John Varvatos | John Varvatos - vôňa špičkového amerického designu. Značka John Varvatos si dlhodobo drží unikátne miesto na výslní amerického designu. V roku 2000 ju v New Yorku uviedol americký návrhár s gréckymi koreňmi John Varvatos kolekciu odevov. Dnes značka okrem športovej módy a doplnkov obohacuje trh tiež luxusnými hodinkami, špičkovou kozmetikou a originálnymi parfémami pre mužov.

Už prvá vôňa, ktorú John Varvatos uviedol na trh v roku 2004, zaznamenala obrovský úspech a čoskoro ju nasledovali ďalšie kolekcie, ktoré spája originalita, ležérna elegancia a zaujímavé zloženie. V parfémoch John Varvatos nájdete unikátne vonné tóny, ako sú bazalka, fenykel, rebarbora, tymián či majoránka. Jednotlivé ingrediencie v geniálnych kombináciách vytvárajú vône charakterizujúce tie najpríťažlivejšie mužské vlastnosti - zmyselnosť a autentickosť, eleganciu a charizmu, osobitosť…

Parfémy John Varvatos pochádzajú od návrhárov zvučných mien, ako sú Rodrigo Flores-Roux alebo sám mnohými cenami ovenčený John Varvatos. Vkladá do nich mnoho zo svojej výraznej osobnosti a osobnej inšpirácie prameniacej mimo iné z lásky k rockovej hudbe.

Značka John Varvatos vždy znamená špičkovú kvalitu a luxus s unikátnym uhlom pohľadu.

Recenzie John Varvatos John Varvatos Platinum Edition

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!