Juliette has a gun Not a Perfumedarčeková sada pre ženy

Juliette has a gun Not a Perfume darčeková sada pre ženy
Juliette has a gun Not a Perfume darčeková sada pre ženy

Kód: JHG01809 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Not a Perfume parfumovaná voda 100 ml + Mmmm... parfumovaná voda 7,5 ml + Lady Vengeance parfumovaná voda 7,5 ml + Vanilla Vibes parfumovaná voda 7,5 ml

Darček pre vás
Nakúpte nad 50 € a vyberte si svoj perfektný darček v košíku. Akcia platí do vypredania zásob.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Juliette has a gun Not a Perfume
Zloženie

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným parfumovým setom Juliette has a gun Not a Perfume. Vôňa ako darček zaručene vždy poteší.

Vlastnosti:

  • skvele sa hodí ako darček
  • luxusná vôňa

Zloženie

Typ sady
darčeková sada

O značke Juliette has a gun

Vône Juliette has a gun sú inšpirované dielom Williama Shakespeara, ale typická renesančná romantika tu dostáva moderné kontúry. Samotné poňatie značky symbolizuje nezávislosť a slobodu a dáva ženám do ruky pomyselnú zbraň, aby sa mohli postaviť proti mužom v odvekom súboji pohlaví, vášne a lásky.

Značka Juliette has a gun je dielom Romana Ricciho, vnuka slávnej návrhárky Niny Ricci, ktorej parfémy uchvátili svet. Do sveta krásy sa tak v roku 2006 prebojovala aj ďalšia generácia tejto rodiny a nebojí sa ísť proti pravidlám moderného parfumérstva. Pozornosť získala napríklad vôňa Juliette has a gun Not a perfume, ktorá je založená na jedinej ingrediencii – ambroxane.

Dizajny flakónov, pozoruhodný koncept, osobnosť hlavného tvorcu a celý imidž robí zo značky Juliette has a gun osobitú platformu pre ženy, ktoré si cenia samy seba, neboja sa provokovať, ale pritom rady zostávajú ženami.

Recenzie Juliette has a gun Not a Perfume