Juliette has a gun Not a Perfumeparfumovaná voda pre ženy

9×
Juliette has a gun Not a Perfume parfumovaná voda pre ženy
Juliette has a gun Not a Perfume parfumovaná voda pre ženy
Doprava zadarmo
Odporúčaná maloobchodná cena
120,00

Ušetríte 39%
100 ml
73,10

Kód: JHG1165 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 6. 7. 2020
Osobný odber
pondelok 6. 7. 2020

Popis parfému Juliette has a gun Not a Perfume
Zloženie

V jednoduchosti sa skrýva nielen sila, ale aj krásna vôňa. Úplne novú úroveň jednoduchosti vám umožní prežiť parfumovaná voda Juliette Has a Gun Not a Perfume. S týmto dokonale minimalistickým ne-parfumom s ľahkou vôňou podobnou ambre si môžete byť istá, že nikdy nebudete len jedna z davu.

  • svieža, moderná vôňa
  • jedinou vonnou látkou je syntetická molekula Cetalox
  • vďaka jednoduchému zloženiu je takmer hypoalergénna

Príbeh vône
Cetalox, známy aj ako ambroxan, sa väčšinou používa ako jedna zo zložiek parfumového základu. Vôňa Not a Perfume ju vyzdvihuje v celej jej kráse ako jedinú vonnú zložku. Výsledkom je minimalistická, čistá a elegantná vôňa s tónmi ambry a bieleho pižma.

Zloženie

Zloženie
ambroxan
Druh vône
kvetinová, drevitá

Napísali sme o Juliette has a gun Not a Perfume
Články

O značke Juliette has a gun

Vône Juliette has a gun sú inšpirované dielom Williama Shakespeara, ale typická renesančná romantika tu dostáva moderné kontúry. Samotné poňatie značky symbolizuje nezávislosť a slobodu a dáva ženám do ruky pomyselnú zbraň, aby sa mohli postaviť proti mužom v odvekom súboji pohlaví, vášne a lásky.

Značka Juliette has a gun je dielom Romana Ricciho, vnuka slávnej návrhárky Niny Ricci, ktorej parfémy uchvátili svet. Do sveta krásy sa tak v roku 2006 prebojovala aj ďalšia generácia tejto rodiny a nebojí sa ísť proti pravidlám moderného parfumérstva. Pozornosť získala napríklad vôňa Juliette has a gun Not a perfume, ktorá je založená na jedinej ingrediencii – ambroxane.

Dizajny flakónov, pozoruhodný koncept, osobnosť hlavného tvorcu a celý imidž robí zo značky Juliette has a gun osobitú platformu pre ženy, ktoré si cenia samy seba, neboja sa provokovať, ale pritom rady zostávajú ženami.

Recenzie Juliette has a gun Not a Perfume