Kenzo Flower by Kenzo Essentielle

Parfumovaná voda pre ženy 75 ml

Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Parfumovaná voda pre ženy 75 ml
75 ml

Kód: KZO0040 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Kenzo Flower by Kenzo Essentielle
75 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis parfému Kenzo Flower by Kenzo Essentielle

Kenzo predstavuje novú vôňu Flower by Kenzo Essentielle, dedičku Flower by Kenzo z roku 2000, kde ešte viac ako inokedy zdôraznil silu kvetinových esencií. Vďaka neobyčajným kombináciám v malej fľaštičke, pôsobí viac štýlovo a moderne.. Krásna svojou jednoduchosťou, krehká a silná, nepredvídateľná.

Parfém Flower by Kenzo Essentielle sa stáva vznešeným a zmyselným spojením Damašskej ruže a jazmínu. Vanilka dopĺňa emotívnosť, kadidlo vznešenosť a tajomno. Nádych sviežosti ružových bobulí rozjasňuje myseľ a navodí pocit slobody. Cítite sa s ňou, akoby ste držali kyticu kvetov od milovanej osoby.

Pohľad na elegantný flakón, nesúci vznešene kvet vlčieho maku, ktorý symbolizuje vášnivosť, vás roznežní a naplní túžbou mať ho stále pri sebe. Stane sa vašou ozdobou a súčasťou.

Zloženie

Hlava
jazmín, ruža
Srdce
pižmo, vanilka
Základ
kadidlo, korenie
Druh vône
kvetinová

O značke Kenzo

Parfémy Kenzo | Kenzo vzniklo pod záštitou japonského návrhára Kenzo Takadu na začiatku 70. rokov v Paríži a ešte v tej istej dekáde dosiahlo veľmi zaujímavé výsledky. Traduje sa, že Kenzo Takada, dnes sedemdesiatnik, prepadol móde vďaka módnym magazínom svojich sestier. Tvrdohlavý japonský mladík išiel nakoniec za svojím cieľom aj napriek značnej nevôli rodiny, pretože sa na "normálnej" škole cítil "znudený". Parfémy Kenzo prichádzajú na radu až v roku 1988, kedy debutoval napr. s kolekciou Kenzo de Kenzo. Momentálne sú parfémy Kenzo známe po celom svete, okrem iného pre svoju nenapodobiteľnú vôňu a celkovo špecifický štýl. V dnešnej dobe patria parfémy Kenzo medzi významné lifestylové značky, udávajúce smer. Zaujímavým artiklom je napr.  "zelený a zmyselný" Kenzo Parfum D'Ete alebo "orientálne mestský" Kenzo Tokyo pre mužov ochotných experimentovať.

Hodnotenie Kenzo Flower by Kenzo Essentielle

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!