Prejsť na hlavný obsah

Kérastase Blond Absolu - Rutina na mieru pre vašu blond

BLOND JE VIAC NEŽ LEN LOOK!

Je to postoj. Byť blond je vzrušujúce. Avšak zosvetľovanie spôsobuje, že sú vlasy porézne a náchylné k vysúšaniu. Farba bledne a stráca svoj jedinečný tón.

Zoznámte sa s Kérastase Blond Absolu, profesionálnou starostlivosťou pre zosvetlené a odfarbené vlasy, ktorá zachováva žiarivý vzhľad, posilňuje vlasové vlákno a obnovuje jeho kvalitu.

celý text skryť text

HĹBKOVÁ STAROSTLIVOSŤ

Prešli si vaše vlasy extrémnou zmenou farby z tmavej na blond? Sledujete najnovšie trendy a nebojíte sa ísť do platinovej či striebornej blond?
V tom prípade budú vaše vlasy potrebovať hĺbkovú starostlivosť Kérastase Blond Absolu Cicaextreme obsahujúcu kyselinu hyalurónovú s nízkou a vysokou molekulárnou hmotnosťou. Pri pravidelnom používaní budete mať vlasy o 94 % silnejšie a o 85 % viac hydratované.

celý text skryť text

NEUTRALIZÁCIA

Udržať si rovnaký odtieň blond vlasov, aký vám vytvoril kaderník, je náročné. Po pár umytiach blond farba žltne alebo sa na vlasoch objavujú mosadzné tóny.
Je preto dôležité zaradiť do rutiny produkty s fialovými pigmentami Kérastase Blond Absolu Ultra-Violet, ktoré vám zneutralizujú nežiadúce odlesky, čím budú vaše vlasy až o 8x žiarivejšie. Starostlivosť doplňte termoochranou a kondicionérom pre odfarbené blond vlasy.

celý text skryť text

HYDRATÁCIA A ROZJASNENIE

Preferujete prirodzené odtiene blond? Sú vaše vlasy zosvetlené šetrnými technikami, ako sú balejáž alebo melír? Hydratácia a posilnenie by mali byť vašou alfou a omegou.
Vďaka kombinácii rozjasňujúceho šampónu Bain Lumière s kondicionérom Cicaflash budú vaše vlasy až o 11x silnejšie. Extra hydratáciu môžete vlasom dopriať každý večer aplikovaním nočného séra Sérum Cicanuit alebo raz týždenne maskou Cicaextreme.

celý text skryť text