KérastaseCurl Manifesto darčeková sada (pre vlnité a kučeravé vlasy)

Kérastase Curl Manifesto darčeková sada (pre vlnité a kučeravé vlasy)
Kérastase Curl Manifesto darčeková sada (pre vlnité a kučeravé vlasy)
Nové
Akcia
71,90

Na sklade | Kód: KER04345

Bain Hydratation Douceur vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 250 ml + Crème De Jour Fondamentale bezoplachová starostlivosť pre vlnité a kučeravé vlasy 150 ml + Masque Beurre Haute Nutrition vyživujúca maska pre vlnité a kučeravé vlasy 200 ml

1
Večerné doručenie
utorok 30. 11. 2021
Osobný odber
pondelok 29. 11. 2021

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným kozmetickým setom Kérastase Curl Manifesto. Balíček plný vlasovej starostlivosti ako darček vždy poteší.

Obsah sady:

  • Bain Hydratation Douceur vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 250 ml
  • Crème De Jour Fondamentale bezoplachová starostlivosť pre vlnité a kučeravé vlasy 150 ml
  • Masque Beurre Haute Nutrition vyživujúca maska pre vlnité a kučeravé vlasy 200 ml

Vlastnosti:

  • skvele sa hodí ako darček
  • vlasová starostlivosť pre krásne vlasy plné života
  • celá rutina pre krásne vlasy
  • pre prirodzený a zdravý vzhľad vlasov
  • krásne zabalené

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Vlastnosti

Typ vlasov
kučeravé a vlnité vlasy
Účinok
výživa
Typ sady
darčeková sada
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy

Kozmetika Kérastase je jednou z najluxusnejších značiek vlasovej starostlivosti. Jej história sa začala písať v roku 1964, keď v laboratóriách kozmetického giganta L'Oréal vznikol prvý produktový rad tohto názvu.
Na vývoji šampónov, kondicionérov, olejov a iných výrobkov značky Kérastase sa podieľa viac ako 700 vedcov z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase kladie veľký dôraz na dôkladné testovanie, pričom sa spolieha predovšetkým na metódy in vivo. Hodnotiace centrum v Paríži (jediné svojho druhu na svete) zamestnáva 60 odborníkov, ktorí majú k dispozícii viac ako 8 000 dobrovoľníkov.
Kérastase ponúka špeciálne prípravky pre všetky typy vlasov – oslabené, zrelé, suché, mastné, normálne, vlnité atď. Samostatnú zmienku si zaslúžia tiež šampóny špeciálne určené pre mužov bojujúcich proti lupinám či jedincom trpiacim alopéciou. Ak vás zaujíma skôr styling, venujte svoju pozornosť penám, modelovacím pastám, lakom, gélom alebo tvarujúcim pastám. Skrátka a dobre, vyberie si naozaj každý.
Nie div, že výrobky Kérastase, obsahujúce vysokoúčinné aktívne látky, s obľubou používa celý rad profesionálnych kaderníkov, stylistov i vizážistov. Medzi tváre Kérastase patrí napríklad britská supermodelka a módna návrhárka Kate Moss (propaguje kolekciu Couture Styling). Z ďalších celebrít, ktoré na túto kozmetiku nedajú dopustiť, menujme Taylor Swift, Gisele Bündchen, Blake Lively či Brooke Shields.
Značka Kérastase iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú pre svoje vlasy len to najlepšie a nehľadia na cenu, majú citlivú pokožku hlavy alebo iné ťažkosti, túžia po nádherných účesoch, ale nemajú čas chodiť do salónov krásy.