Kérastase Elixir Ultime The Impérial

rozjasňujúci olej pre farbené vlasy

1×
Kérastase Elixir Ultime The Impérial rozjasňujúci olej pre farbené vlasy
Kérastase Elixir Ultime The Impérial rozjasňujúci olej pre farbené vlasy
Kérastase Elixir Ultime The Impérial rozjasňujúci olej pre farbené vlasy
100 ml

Kód: KER1803 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Darček pre vás
Všetky produkty vlasovej starostlivosti sme pre vás zlacnili o 15 %. Akcia platí len do nedele.
Kérastase Elixir Ultime The Impérial
100 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Popis kozmetiky Kérastase Elixir Ultime The Impérial

Kérastase Elixir Ultime The Imperial predstavuje prvú všestrannú zošľachťujúcu starostlivosť obohatenú o komplex štyroch vzácnych olejov pre všetky typy vlasov, určenú pre farbené vlasy s výťažkom z bieleho čaju.

Vlastnosti:

  • vlasy sú chránené, odolnejšie
  • ľahké ako hodváb a jemné  

Aktívne látky:

  • The Imperial — cisársky čaj, nachádza sa v Číne, zvyšuje skutočnú hĺbku farby

Ako aplikovať:
Rozotrite v dlaniach, môžete aplikovať do dĺžok vlasov a na vlasovú pokožku pred umývaním šampónovým kúpeľom, alebo do dĺžok a koncov umytých, uterákom vysušených vlasov pred fúkaním, či kedykoľvek počas dňa do dĺžok a koncov vlasov pri finálnej úprave.

Vlastnosti

Konzistencia
olej
Typ vlasov
farbené vlasy
Účinok
lesk a hebkosť, ochrana farby, ochrana vlasov pred slnkom

O značke Kérastase

Kozmetika Kérastase je jednou z najluxusnejších značiek vlasovej starostlivosti. Jej história sa začala písať v roku 1964, keď v laboratóriách kozmetického giganta L'Oréal vznikol prvý produktový rad tohto názvu.
Na vývoji šampónov, kondicionérov, olejov a iných výrobkov značky Kérastase sa podieľa viac ako 700 vedcov z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase kladie veľký dôraz na dôkladné testovanie, pričom sa spolieha predovšetkým na metódy in vivo. Hodnotiace centrum v Paríži (jediné svojho druhu na svete) zamestnáva 60 odborníkov, ktorí majú k dispozícii viac ako 8 000 dobrovoľníkov.
Kérastase ponúka špeciálne prípravky pre všetky typy vlasov – oslabené, zrelé, suché, mastné, normálne, vlnité atď. Samostatnú zmienku si zaslúžia tiež šampóny špeciálne určené pre mužov bojujúcich proti lupinám či jedincom trpiacim alopéciou. Ak vás zaujíma skôr styling, venujte svoju pozornosť penám, modelovacím pastám, lakom, gélom alebo tvarujúcim pastám. Skrátka a dobre, vyberie si naozaj každý.
Nie div, že výrobky Kérastase, obsahujúce vysokoúčinné aktívne látky, s obľubou používa celý rad profesionálnych kaderníkov, stylistov i vizážistov. Medzi tváre Kérastase patrí napríklad britská supermodelka a módna návrhárka Kate Moss (propaguje kolekciu Couture Styling). Z ďalších celebrít, ktoré na túto kozmetiku nedajú dopustiť, menujme Taylor Swift, Gisele Bündchen, Blake Lively či Brooke Shields.
Značka Kérastase iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú pre svoje vlasy len to najlepšie a nehľadia na cenu, majú citlivú pokožku hlavy alebo iné ťažkosti, túžia po nádherných účesoch, ale nemajú čas chodiť do salónov krásy.