Kérastase Elixir Ultime Intra-Cylane

skrášľujúci olej pre jemné až normálne vlasy

1×
Kérastase Elixir Ultime Intra-Cylane skrášľujúci olej pre jemné až normálne vlasy
Kérastase Elixir Ultime Intra-Cylane skrášľujúci olej pre jemné až normálne vlasy
100 ml

Kód: KER1804 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Kérastase Elixir Ultime Intra-Cylane
100 ml

Popis produktu Kérastase Elixir Ultime Intra-Cylane

Kérastase Elixir Ultime Intra-Cylane® je skrášľujúca starostlivost obohatená o zmes vzácnych olejov z kamélie, arganu, kukuričných klíčkov a výťažkov z amly.

Vlastnosti:

  • dosiahnite uhladené, lesklé a vyživené vlasy bez zaťaženia

Aktívne látky:

  • složka Intra-Cylane® — rozširuje vlasové vlákno a vlasy budú pôsobiť hustejšie

Ako aplikovať:
Flakón pred použitím pretrepte a potom aplikujte 1 - 2 dávky po celej dĺžke vlasov pred umývaním šampónovým kúpeľom alebo do dĺžok a koncov umytých, uterákom vysušených vlasov, pred fúkaním alebo kedykoľvek počas dňa. Nestriekajte oproti očiam alebo na zapálenú pokožku. V prípade kontaktu s očami ich ihneď vypláchnite.

Vlastnosti

Konzistencia
olej
Typ vlasov
jemné vlasy
Účinok
hustota a vitalita, lesk a hebkosť

O značke Kérastase

Kozmetika Kérastase je jednou z najluxusnejších značiek vlasovej starostlivosti. Jej história sa začala písať v roku 1964, keď v laboratóriách kozmetického giganta L'Oréal vznikol prvý produktový rad tohto názvu.
Na vývoji šampónov, kondicionérov, olejov a iných výrobkov značky Kérastase sa podieľa viac ako 700 vedcov z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase kladie veľký dôraz na dôkladné testovanie, pričom sa spolieha predovšetkým na metódy in vivo. Hodnotiace centrum v Paríži (jediné svojho druhu na svete) zamestnáva 60 odborníkov, ktorí majú k dispozícii viac ako 8 000 dobrovoľníkov.
Kérastase ponúka špeciálne prípravky pre všetky typy vlasov – oslabené, zrelé, suché, mastné, normálne, vlnité atď. Samostatnú zmienku si zaslúžia tiež šampóny špeciálne určené pre mužov bojujúcich proti lupinám či jedincom trpiacim alopéciou. Ak vás zaujíma skôr styling, venujte svoju pozornosť penám, modelovacím pastám, lakom, gélom alebo tvarujúcim pastám. Skrátka a dobre, vyberie si naozaj každý.
Nie div, že výrobky Kérastase, obsahujúce vysokoúčinné aktívne látky, s obľubou používa celý rad profesionálnych kaderníkov, stylistov i vizážistov. Medzi tváre Kérastase patrí napríklad britská supermodelka a módna návrhárka Kate Moss (propaguje kolekciu Couture Styling). Z ďalších celebrít, ktoré na túto kozmetiku nedajú dopustiť, menujme Taylor Swift, Gisele Bündchen, Blake Lively či Brooke Shields.
Značka Kérastase iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú pre svoje vlasy len to najlepšie a nehľadia na cenu, majú citlivú pokožku hlavy alebo iné ťažkosti, túžia po nádherných účesoch, ale nemajú čas chodiť do salónov krásy.