Kérastase Resistance Force Architecte

obnovujúce dvojfázové sérum pre poškodené vlasy a rozštiepené končeky

1×
Kérastase Resistance Force Architecte obnovujúce dvojfázové sérum pre poškodené vlasy a rozštiepené končeky
30 ml

Kód: KER1727 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Kérastase Resistance Force Architecte
30 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky Kérastase Resistance Force Architecte

Vlastnosti:

  • vlasové vlákno je obnovené, zjednotené a uhladené
  • rozštiepené končeky sú zacelené

Aktívne látky:

  • Komplex CIMENT-CYLANE: Intra-Cylane — obnovuje štruktúru vlasu
  • Pro-Keratin — zaplňuje medzery v kortexe
  • Ceramidy — poskytujú vlasu súdržnosť a vyhladzujú kutikulu na povrchu vlasu

Ako aplikovať:
Pumpičku stlačte pevne uprostred, aby ste vytlačili obe textúry naraz. Zmiešajte ich v dlaniach a aplikujte do dĺžok a končekov suchých vlasov ako finálnu starostlivosť po česaní či v priebehu dňa podľa potreby. Neoplachuje sa.

Vlastnosti

Konzistencia
sérum
Typ vlasov
lámavé vlasy a rozštiepené končeky, poškodené vlasy
Účinok
hustota a vitalita, prevencia rozštiepených končekov

O značke Kérastase

Kozmetika Kérastase je jednou z najluxusnejších značiek vlasovej starostlivosti. Jej história sa začala písať v roku 1964, keď v laboratóriách kozmetického giganta L'Oréal vznikol prvý produktový rad tohto názvu.
Na vývoji šampónov, kondicionérov, olejov a iných výrobkov značky Kérastase sa podieľa viac ako 700 vedcov z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase kladie veľký dôraz na dôkladné testovanie, pričom sa spolieha predovšetkým na metódy in vivo. Hodnotiace centrum v Paríži (jediné svojho druhu na svete) zamestnáva 60 odborníkov, ktorí majú k dispozícii viac ako 8 000 dobrovoľníkov.
Kérastase ponúka špeciálne prípravky pre všetky typy vlasov – oslabené, zrelé, suché, mastné, normálne, vlnité atď. Samostatnú zmienku si zaslúžia tiež šampóny špeciálne určené pre mužov bojujúcich proti lupinám či jedincom trpiacim alopéciou. Ak vás zaujíma skôr styling, venujte svoju pozornosť penám, modelovacím pastám, lakom, gélom alebo tvarujúcim pastám. Skrátka a dobre, vyberie si naozaj každý.
Nie div, že výrobky Kérastase, obsahujúce vysokoúčinné aktívne látky, s obľubou používa celý rad profesionálnych kaderníkov, stylistov i vizážistov. Medzi tváre Kérastase patrí napríklad britská supermodelka a módna návrhárka Kate Moss (propaguje kolekciu Couture Styling). Z ďalších celebrít, ktoré na túto kozmetiku nedajú dopustiť, menujme Taylor Swift, Gisele Bündchen, Blake Lively či Brooke Shields.
Značka Kérastase iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú pre svoje vlasy len to najlepšie a nehľadia na cenu, majú citlivú pokožku hlavy alebo iné ťažkosti, túžia po nádherných účesoch, ale nemajú čas chodiť do salónov krásy.