Kérastase Resistance Thérapiste

obnovujúca intenzívna starostlivosť pre veľmi poškodené vlasy

Kérastase Resistance Thérapiste obnovujúca intenzívna starostlivosť pre veľmi poškodené vlasy
Kérastase Resistance Thérapiste obnovujúca intenzívna starostlivosť pre veľmi poškodené vlasy
Kérastase Resistance Thérapiste obnovujúca intenzívna starostlivosť pre veľmi poškodené vlasy
Akcia
k aplikácii pred umytím šampónom 200 ml
25,90

Kód: KER2054 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
utorok 23. 4. 2019
Osobný odber
streda 24. 4. 2019
Kérastase Resistance Thérapiste
k aplikácii pred umytím šampónom 200 ml | 25,90

Popis kozmetiky Kérastase Resistance Thérapiste

Vlastnosti:

  • vlasové vlákno je obnovené bez zaťaženia

Aktívne látky:

  • technológia Fibra KAPSTM + Sève de Resurrection pomáha obnoviť štruktúru vlasového vlákna a dosiahnuť kvalitnejší vzhľad vlasov

Ako aplikovať:
Normálne vlasy: naneste na umyté, uterákom osušené vlasy. Nechajte pôsobiť, emulgujte pridaním malého množstva vody. Potom starostlivo opláchnite. Jemné vlasy: reverzný spôsob - aplikujte pred použitím šampónového kúpeľa na vlhké vlasy, nechajte pôsobiť 1 - 2 minúty, dobre opláchnite a následne použite šampónový kúpeľ Thérapiste.  

Vlastnosti

Typ vlasov
namáhané vlasy, poškodené vlasy

O značke Kérastase

Kozmetika Kérastase je jednou z najluxusnejších značiek vlasovej starostlivosti. Jej história sa začala písať v roku 1964, keď v laboratóriách kozmetického giganta L'Oréal vznikol prvý produktový rad tohto názvu.
Na vývoji šampónov, kondicionérov, olejov a iných výrobkov značky Kérastase sa podieľa viac ako 700 vedcov z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase kladie veľký dôraz na dôkladné testovanie, pričom sa spolieha predovšetkým na metódy in vivo. Hodnotiace centrum v Paríži (jediné svojho druhu na svete) zamestnáva 60 odborníkov, ktorí majú k dispozícii viac ako 8 000 dobrovoľníkov.
Kérastase ponúka špeciálne prípravky pre všetky typy vlasov – oslabené, zrelé, suché, mastné, normálne, vlnité atď. Samostatnú zmienku si zaslúžia tiež šampóny špeciálne určené pre mužov bojujúcich proti lupinám či jedincom trpiacim alopéciou. Ak vás zaujíma skôr styling, venujte svoju pozornosť penám, modelovacím pastám, lakom, gélom alebo tvarujúcim pastám. Skrátka a dobre, vyberie si naozaj každý.
Nie div, že výrobky Kérastase, obsahujúce vysokoúčinné aktívne látky, s obľubou používa celý rad profesionálnych kaderníkov, stylistov i vizážistov. Medzi tváre Kérastase patrí napríklad britská supermodelka a módna návrhárka Kate Moss (propaguje kolekciu Couture Styling). Z ďalších celebrít, ktoré na túto kozmetiku nedajú dopustiť, menujme Taylor Swift, Gisele Bündchen, Blake Lively či Brooke Shields.
Značka Kérastase iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú pre svoje vlasy len to najlepšie a nehľadia na cenu, majú citlivú pokožku hlavy alebo iné ťažkosti, túžia po nádherných účesoch, ale nemajú čas chodiť do salónov krásy.