Kérastase Soleil

regeneračná maska pre vlasy namáhané chlórom, slnkom a slanou vodou

Kérastase Soleil regeneračná maska  pre vlasy namáhané chlórom, slnkom a slanou vodou
Kérastase Soleil regeneračná maska  pre vlasy namáhané chlórom, slnkom a slanou vodou
200 ml

Kód: KER2172 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Kérastase Soleil
200 ml

Popis produktu Kérastase Soleil

Aktívna maska na vlasy Kérastase Soleil ošetruje vlasy po slnení, hĺbkovo ich napravuje a posilňuje.

Vlastnosti:

  • chráni pred poškodením vplyvom slnečných lúčov
  • účinne ošetruje farbené vlasy, navracia intenzitu farbe
  • hĺbkovo posilňuje vlasové vlákna

Zloženie:

  • UV filtre – redukujú riziko fotodegradácie
  • katiónové polyméry – obnovujú povrch vlasových vlákien

Ako aplikovať:
Naneste na umyté, uterákom osušené vlasy. Rovnomerne rozotrite do dĺžok a končekov. Nechajte pôsobiť 3 – 5 minút, napeňte vodou a dôkladne opláchnite.

Vlastnosti

Typ vlasov
farbené vlasy, vlasy vystavené slnku
Účinok
ochrana vlasov pred slnkom

O značke Kérastase

Kozmetika Kérastase je jednou z najluxusnejších značiek vlasovej starostlivosti. Jej história sa začala písať v roku 1964, keď v laboratóriách kozmetického giganta L'Oréal vznikol prvý produktový rad tohto názvu.
Na vývoji šampónov, kondicionérov, olejov a iných výrobkov značky Kérastase sa podieľa viac ako 700 vedcov z USA, Číny, Japonska, Brazílie a Indie. Kérastase kladie veľký dôraz na dôkladné testovanie, pričom sa spolieha predovšetkým na metódy in vivo. Hodnotiace centrum v Paríži (jediné svojho druhu na svete) zamestnáva 60 odborníkov, ktorí majú k dispozícii viac ako 8 000 dobrovoľníkov.
Kérastase ponúka špeciálne prípravky pre všetky typy vlasov – oslabené, zrelé, suché, mastné, normálne, vlnité atď. Samostatnú zmienku si zaslúžia tiež šampóny špeciálne určené pre mužov bojujúcich proti lupinám či jedincom trpiacim alopéciou. Ak vás zaujíma skôr styling, venujte svoju pozornosť penám, modelovacím pastám, lakom, gélom alebo tvarujúcim pastám. Skrátka a dobre, vyberie si naozaj každý.
Nie div, že výrobky Kérastase, obsahujúce vysokoúčinné aktívne látky, s obľubou používa celý rad profesionálnych kaderníkov, stylistov i vizážistov. Medzi tváre Kérastase patrí napríklad britská supermodelka a módna návrhárka Kate Moss (propaguje kolekciu Couture Styling). Z ďalších celebrít, ktoré na túto kozmetiku nedajú dopustiť, menujme Taylor Swift, Gisele Bündchen, Blake Lively či Brooke Shields.
Značka Kérastase iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú pre svoje vlasy len to najlepšie a nehľadia na cenu, majú citlivú pokožku hlavy alebo iné ťažkosti, túžia po nádherných účesoch, ale nemajú čas chodiť do salónov krásy.