KloraneMáta Vodní osviežujúca hmla pre vlasy vystavené znečistenému ovzdušiu

Klorane Máta Vodní osviežujúca hmla pre vlasy vystavené znečistenému ovzdušiu
Klorane Máta Vodní osviežujúca hmla pre vlasy vystavené znečistenému ovzdušiu
100 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: KLO02606

Objavte čistiacu silu mäty vodnej. Osviežujúca hmla Klorane obsahuje až 95 % zložiek prírodného pôvodu vrátane výťažku z mäty a pôsobí tak ako účinný detoxikant vlasov. Neutralizuje tiež nežiaduce pachy z výfukových plynov, tabaku alebo jedla a dodá vašim vlasom potrebnú vlahu a sviežosť kedykoľvek počas dňa.

Vlastnosti:

  • detoxikuje vlasy od znečisteného ovzdušia
  • až na 6 hodín neutralizuje zápach vo vlasoch
  • podporuje prirodzený lesk vlasov a jemne ich prevonia
  • poskytuje vlasom príjemné osvieženie a hydratáciu
  • zmierňuje nežiaduce elektrizovanie vlasov

Výsledky testovania:

  • testovalo 120 osôb počas 14 dní
  • 95 % zaznamenalo viditeľne zdravšie vlasy

Zloženie:

  • obsahuje 95 % zložiek prírodného pôvodu
  • mäta vodná – osviežuje a detoxikuje vlasy
  • bez silikónov a sulfátov

Ako aplikovať:
Nastriekajte na suché vlasy, najmä do dĺžok a na končeky vlasov. Neoplachujte.

Vlastnosti

Druh balenia
sprej
Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
detoxikácia, čistenie
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy

Kozmetika Klorane | Táto francúzska dermatokozmetická značka bola založená v roku 1966 pánom Pierre Fabre, lekárnikom zaujímajúcim sa o účinnosť rastlín. Prvým produktom z kolekcie bol harmančekový šampón, ktorý je aj po niekoľkých inováciách stále súčasťou značky.

Ďalšia kapitola sa začala písať o rok neskôr predstavením prípravkov pre najmenších - Klorane Bébé. Hlavnou rastlinkou, obsiahnutou vo všetkých produktoch určených pre jemnú detskú pokožku, je nechtík lekársky. Mamičky v produktoch nájdu jednak hygienické potreby, ale aj čistiace obrúsky a masť či sprej na prevenciu zaparenín a ošetrujúcu zmes rastlinných olejov, ktorá je vhodná aj k masáži bábätka.

Už od začiatku svojho pôsobenia dermatokozmetika Klorane ponúka produkty starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku (od vypadávania vlasov až po lupiny ai.), starostlivosti o pleť a jemnú detskú pokožku. Dalo by sa povedať, že sa značka riadi heslom, že na každý problém existuje rastlina. Mangové maslo, žihľava, červený tymián, nevädza alebo chinínovník, to je len veľmi stručný prehľad rastlinných zdrojov, ktoré značka využíva.

Značka kladie veľký dôraz na ekologický prístup, trvalo udržateľný rozvoj, znižovanie spotreby energie a ochranu prírody. Výsledkom dlhoročného výskumu sú účinné produkty, ktoré je radosť používať. Veľmi prísny kódex garantuje kvalitu rastlinných extraktov, ich ekologické získavanie a efektívne začleňovanie do výsledného produktu. Samozrejmosťou je, že značka Klorane nevyužíva žiadne ohrozené rastlinné druhy. Naopak, Inštitút Klorane má tri základné úlohy - chrániť, skúmať a vzdelávať. Z mnohých aktivít, ktoré tento inštitút financuje po celom svete, spomeňme aspoň jeden. Portugalsko v spolupráci s Botanickou záhradou mesta Funchal a Národným botanickým ústavom mesta Brest úspešne vysadilo ohrozený druh rastliny Normandie triphylla.

Ak dávate prednosť rastlinnej starostlivosti, ktorá je efektívna, príjemná na používanie a zároveň rešpektuje prírodu, je značka Klorane tou pravou pre vás.