KloraneMáta Vodní čiastiaci detoxikačný šampón pre vlasy vystavené znečistenému ovzdušiu

Klorane Máta Vodní čiastiaci detoxikačný šampón pre vlasy vystavené znečistenému ovzdušiu
Klorane Máta Vodní čiastiaci detoxikačný šampón pre vlasy vystavené znečistenému ovzdušiu
200 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: KLO02604

Smog a výfukové plyny majú na zdravie vlasov aj vlasovej pokožky negatívny vplyv. Čistiaci detoxikačný šampón Klorane Mäta vodná má jedinečnú schopnosť absorbovať tieto častice znečisteného ovzdušia a detoxikovať tak vlasové vlákna aj pokožku hlavy. Vaše vlasy zostanú po použití dokonale svieže a voňavé.

Vlastnosti:

  • absorbuje až 97 % častíc smogu vrátane ťažkých kovov
  • zaisťuje hĺbkovú detoxikáciu vlasov aj vlasovej pokožky
  • poskytuje vlasom hydratáciu a zdravý lesk
  • zanechá vlasy osviežené a voňajúce mätou
  • vhodný pre prírodné, farbené aj melírované vlasy

Výsledky testovania:

  • testovalo 120 osôb počas 14 dní
  • 98 % malo pocit okamžitej sviežosti vlasov aj vlasovej pokožky

Zloženie:

  • mäta vodná – čistí a detoxikuje vlasy aj vlasovú pokožku
  • neobsahuje silikóny ani sulfáty

Ako aplikovať:
Malé množstvo šampónu naneste na vlhké vlasy a jemnými krúživými pohybmi ho vmasírujte do vlasov aj do pokožky hlavy. Potom dôkladne opláchnite vodou.

Vlastnosti

Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
detoxikácia, ochrana pred vonkajšími vplyvmi
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy

Kozmetika Klorane | Táto francúzska dermatokozmetická značka bola založená v roku 1966 pánom Pierre Fabre, lekárnikom zaujímajúcim sa o účinnosť rastlín. Prvým produktom z kolekcie bol harmančekový šampón, ktorý je aj po niekoľkých inováciách stále súčasťou značky.

Ďalšia kapitola sa začala písať o rok neskôr predstavením prípravkov pre najmenších - Klorane Bébé. Hlavnou rastlinkou, obsiahnutou vo všetkých produktoch určených pre jemnú detskú pokožku, je nechtík lekársky. Mamičky v produktoch nájdu jednak hygienické potreby, ale aj čistiace obrúsky a masť či sprej na prevenciu zaparenín a ošetrujúcu zmes rastlinných olejov, ktorá je vhodná aj k masáži bábätka.

Už od začiatku svojho pôsobenia dermatokozmetika Klorane ponúka produkty starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku (od vypadávania vlasov až po lupiny ai.), starostlivosti o pleť a jemnú detskú pokožku. Dalo by sa povedať, že sa značka riadi heslom, že na každý problém existuje rastlina. Mangové maslo, žihľava, červený tymián, nevädza alebo chinínovník, to je len veľmi stručný prehľad rastlinných zdrojov, ktoré značka využíva.

Značka kladie veľký dôraz na ekologický prístup, trvalo udržateľný rozvoj, znižovanie spotreby energie a ochranu prírody. Výsledkom dlhoročného výskumu sú účinné produkty, ktoré je radosť používať. Veľmi prísny kódex garantuje kvalitu rastlinných extraktov, ich ekologické získavanie a efektívne začleňovanie do výsledného produktu. Samozrejmosťou je, že značka Klorane nevyužíva žiadne ohrozené rastlinné druhy. Naopak, Inštitút Klorane má tri základné úlohy - chrániť, skúmať a vzdelávať. Z mnohých aktivít, ktoré tento inštitút financuje po celom svete, spomeňme aspoň jeden. Portugalsko v spolupráci s Botanickou záhradou mesta Funchal a Národným botanickým ústavom mesta Brest úspešne vysadilo ohrozený druh rastliny Normandie triphylla.

Ak dávate prednosť rastlinnej starostlivosti, ktorá je efektívna, príjemná na používanie a zároveň rešpektuje prírodu, je značka Klorane tou pravou pre vás.