Korres Vetiver Root, Green Tea & Cedarwoodsprchový gél pre mužov

1×
Korres Vetiver Root, Green Tea & Cedarwood sprchový gél pre mužov
Korres Vetiver Root, Green Tea & Cedarwood sprchový gél pre mužov
250 ml

Kód: KRS0460 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

Popis parfému Korres Vetiver Root, Green Tea & Cedarwood
Zloženie

Sprchovací gél Korres Vetiver Root, Green Tea & Cedarwood dokonale doplní vôňu z rovnakého radu. Dodáva sviežosť a zanecháva pokožku hebkú a plnú vône, ktorá stimuluje zmysly a zvyšuje sebavedomie. Z každého umývania tak urobí úžasný zážitok.

Zloženie

Konzistencia
gél

O značke Korres

Prírodná grécka kozmetika Korres pochádza z najstaršej bylinnej homeopatickej lekárne v Aténach. Zakladateľom tejto unikátnej značky je Georg Korres, ktorý sa rozhodol využiť svoje znalosti prípravy homeopatických a bylinných preparátov na vytvorenie vysokoúčinnej prírodnej kozmetiky.

Sortiment značky Korres zahŕňa produkty starostlivosti o tvár, telo, vlasy, prípravky pre mužov, slnečnú kozmetiku aj prvotriednu dekoratívnu kozmetiku. Všetky produkty sú vyrobené z kvalitných prírodných ingrediencií. Patria medzi ne bio mandľový olej, tradičné grécke bylinky alebo napr. grécky jogurt.

V kozmetike Korres, naopak, nenájdete žiadne minerálne oleje, silikóny, parabény ani propylénglykol. Produkty sú balené v štýlovo zdobených obaloch a podčiarkujú tak výnimočnosť tejto unikátnej kozmetiky z Atén. Doprajte si kúsok slnečného Grécka aj doma vo svojej kúpeľni!  

Recenzie Korres Vetiver Root, Green Tea & Cedarwood