Skip to main content

MAKE-UP A DEKORATÍVNA KOZMETIKA

Odporúčané

AKÉ MAKE-UP PRODUKTY U NÁS NÁJDETE?

Podčiarknite svoju prirodzenú krásu a zvýraznite svoje prednosti s dekoratívnou kozmetikou z notino.sk! U nás nájdete všetky top make-up produkty pre dokonalé líčenie od takmer 200 značiek dekoratívnej kozmetiky. Či už hľadáte aktuálne must-haves podľa najnovších trendov, high-end produkty alebo bestsellery preverené časom, u nás vám rozhodne nič neunikne!

Získajte prenikavý pohľad a vyberte si z našej širokej ponuky produktov na líčenie očí. Maskara, očné linky, ceruzky na oči aj paletky očných tieňov ponúkame v tých najoslnivejších farbách. Zjednotenú, rozjasnenú a matnú pleť docielite vďaka našim produktom na líčenie tváre. Podkladové bázy, make-up, korektory, rozjasňovače, lícenky aj kvalitné transparentné púdre máme na sklade vo všetkých prirodzených odtieňoch pleti.

Dokonalé pery potom vykúzlite s našimi leskami na pery a rúžmi v matnom aj lesklom vyhotovení. Pre skutočné milovníčky líčenia máme vyladené make-up sady a pre priaznivcov bio kozmetiky ponúkame kvalitný prírodný make-up. V našom sortimente samozrejme nájdete aj lak na nechty, hubky a štetce na make-up a líčenie a ďalšie doplnky, ako sú manikúry alebo pinzety.

Notino vám ponúka dekoratívnu kozmetiku od top značiek celého sveta na jednom mieste. Vyskúšajte produkty zvučných mien, ako je Estée Lauder, L’Oréal Paris, Clinique, Max Factor, alebo Lancôme. Nechajte sa inšpirovať ich oslnivým štýlom a vyberte si make-up, s ktorým zažiarite!