Gelové laky na nechty

Najpredávanejšie

Hoďte si nechty do parády. Gélový lak na nechty je obľúbený pre vysoký lesk, ľahkú aplikáciu a dlhotrvajúci efekt. Nájdite si na notino.sk obľúbenú farbu alebo experimentujte s novým odtieňmi.

S gélovými lakmi vytvoríte perfektné gélové nechty doma ako od profesionála – s UV lampou aj bez.

Aké sú typy gélových lakov?

UV gél na nechty, ktorý sa vytvrdzuje v UV lampe, dobre priľne k prírodnému aj umelému nechtu. Gélové laky do UV lampy dodávajú nechtom vyššiu odolnosť proti poškrabaniu a výdrž asi 3 týždne.

  • Jednofázový gél lak funguje ako 3 v 1. Nanesiete ho podľa potreby v dvoch až troch vrstvách (podklad, modelovanie, zakončenie).
  • Trojfázový gél na nechty zase slúži len na jeden účel: na vytvorenie podkladovej vrstvy, vymodelovanie alebo zakončenie.

Gél laky bez lampy fungujú ako klasické laky na nechty. Majú však trochu iné zloženie, vďaka ktorému vydržia až 14 dní. Navyše schnú rýchlejšie než bežné laky a ich odlakovanie je jednoduchšie.

Nech sa už rozhodnete pre ktorýkoľvek variant, výsledkom budú vždy oslňujúce gélové nechty. Nezabudnite, že aplikácii gélových lakov predchádza modeláž nechtov, aby výsledok pôsobil ako od profesionála.

Stavte na overené sady na gélové nechty a kvalitné gély na nechty OPI, Sally Hansen, Le Mini Macaron a ďalšie. Tak ktorý si vyberiete vy?