Skip to main content

Kefky a štetce na obočie

Kefky a štetce na obočie
Filter
Najpredávanejšie

Prečo si kúpiť kefku a štetec na obočie

Aj vy si ako prvé po nanesení make-upu upravujete obočie? Niet divu. Obočie je pre celkový vzhľad tváre zásadné, preto by vám doma (ani na cestách) nikdy nemali chýbať praktické kefky a štetce na obočie.

Rozčesanie obočia

  • Špirála a kefka na obočie vám poslúžia hneď dvakrát. Štetinky v tvare špirály alebo klasická kefka v jednom rade najprv obočie prečeše a usmerní do požadovaného tvaru. Druhé využitie je po nanesení tieňa, pomády či ceruzky na obočie. Docielite tak ľahké rozmazanie a prirodzený vzhľad. Kefka na obočie v tvare špirály sa navyše vďaka drôtu uprostred dá ohnúť do uhla, s ktorým bude manipulácia pohodlnejšia.

Tip: Trendy huňatý vzhľad obočia vytvoríte tak, že kefkou vyčešete chĺpky smerom hore k spánkom a zafixujete.

Tip 2: Špirála sa dá využiť aj ako kefka na mihalnice – hodí sa na ich prečesanie pred aplikáciou maskary.

  • Hrebienok na obočie je výborný predovšetkým na usmernenie oblúkov pred ich ďalšou úpravou. Navyše ho využijete pri líčení mihalníc. Ľahko s ním odstránite nadbytočnú farbu, ktorá na nich uľpela, a mihalnice pekne oddelí.

Nafarbenie obočia

  • Štetec na obočie slúži na aplikáciu tieňa, pigmentovaného gélu či pomády na obočie. Tento plochý štetec so skosením na konci je ideálny na precíznu aplikáciu na malej ploche obočia, prípadne aj vykreslenie jednotlivých chĺpkov. Štetček na obočie v miniatúrnom vyhotovení je bežnou súčasťou paletiek na obočie, ktoré sú u zákazníčok veľmi obľúbené.

Všetko v jednom

Šetríte miesto v kozmetickej taštičke? Praktickým riešením sú štetce a kefky na obočie 2 v 1. S jediným nástrojom tak zvládnete kompletnú úpravu obočia. Ak túžite po naozaj dokonalom tvare, stavte na štetec na obočie so šablónami. Vytvoríte s nimi profesionálne vyzerajúce symetrické obočie.

Keď si raz kúpite kefku alebo štetec na obočie, vydrží vám veľa rokov. Stačí len pravidelné čistenie. Cesta k vysnívanému obočiu sa začína pri kefke a štetčeku. Oboje si u nás vyberiete!