Skip to main content

Kontúrovacia paleta

Najpredávanejšie

Objavte kúzlo kontúrovania tváre a užite si dokonalý make-up ako filmová hviezda!

Stačí vám na to tá správna kontúrovacia paleta, vhodné štetce na líčenie a trochu zručnosti.

Čo je kontúrovanie tváre?

Kontúrovanie tváre je obľúbená technika líčenia, pri ktorej skryjete nedostatky, zvýrazníte kontúry tváre a dodáte pleti svieži nádych. Zaobstarajte si paletku s bronzerom, rozjasňovačom a lícenkou a užite si hru svetla a tieňa.

Ako správne kontúrovať?

Najprv si naznačte kontúry tváre, ktoré chcete zvýrazniť. Potom zľahka pridávajte farebný tieň z paletky.

  • Tmavý bronzer aplikujte na miesta, ktoré chcete opticky zmenšiť alebo potlačiť. Obvykle sa nanáša pod lícne kosti, k línii vlasov, na spánky a boky nosa. Bronzer dokáže ľahko zoštíhliť tvár. Použite asi o dva odtiene tmavší tieň, než je vaša pleť, a docielite tak prirodzený vzhľad.
  • Svetlejšie tiene, než je vaša pleť, použite na miesta, ktoré by mali z tváre vystúpiť. Najčastejšie ide o bradu, oblasť pod očami alebo medzi obočím.
  • Rozjasňovač vám dodá šmrnc, s ktorým bude vaša pleť vyzerať omnoho zdravšie. Pre čo najlepšie nanesenie využite plochý štetec na rozjasňovač a jemne s ním prejdite cez lícne kosti.
  • Lícenka sa postará o zdravý nádych pleti a podčiarkne celý look jemným ružovením. Lícenka sa nanáša na takzvané jabĺčka jemným poprášením štetcom na kontúrovanie.
Vyskúšajte palety na kontúrovanie tváre NYX Professional Makeup, L´Oréal Paris alebo Makeup Revolution, nezabudnite na fixačný sprej na make-up a tešte sa z dokonalého vzhľadu celý deň!