Skip to main content

LED & UV lampa na nechty

LED & UV lampa na nechty
Filter
cenové rozpätie

Značka
Najpredávanejšie

Najlepšia UV/LED lampa na nechty: ako si ju vyberiete?

UV alebo LED lampa na nechty je nevyhnutným pomocníkom v každom profesionálnom a domácom nechtovom štúdiu. Táto praktická pec na nechty slúži na vytvrdenie laku a predlžuje životnosť gélových nechtov. Chcete mať aj vy dokonale upravené nechty, ktoré vydržia krásne dlhšie než niekoľko dní? Nepodceňujte výber zapekacej lampy na nechty.

Pri výbere novej LED alebo UV lampy na nechty hrá rolu nielen jej typ a výkon, ale aj ďalšie vlastnosti a funkcie, dizajn a samozrejme aj cena. Zistite, ako vybrať lampu na gélové nechty.

UV alebo LED lampa?

  • UV lampa na nechty má 4 – 5 žiariviek, ktoré vytvrdia lak. Ide o lacnejšiu pec na nechty, ktorá vyžaduje častejšiu výmenu žiariviek.
  • LED lampa na nechty využíva svit z 12 – 18 diód, ktoré sa nemusia meniť tak často ako žiarivky v UV lampe. Gélový lak na nechtoch navyše vytvrdí za kratší čas.
  • Duálna lampa kombinuje vlastnosti UV a LED lampy na nechty. Využíva žiarivky aj LED diódy. Vytvrdí všetky gélové laky do UV lampy určené na modeláž nechtov a bežne má menšiu spotrebu energie. Biele svetlo, ktoré diódy produkujú, je navyše veľmi šetrné k očiam.

Lampa na nechty podľa výkonu

Vyšší výkon prináša výhodu rýchlejšieho vytvrdnutia laku. Ak teda hľadíte na čas, vyberajte UV alebo LED lampu na nechty s výkonom 48 W. Kúpiť si však môžete aj 9 W lampy, ktorým vytvrdnutie môže trvať dlhšie, alebo 36 W lampy, ktoré pomerne rýchlo a účinne vytvrdia gélový lak na nechtoch.

Užitočné vlastnosti UV/LED lampy na nechty

Niektoré funkcie pece na nechty vám uľahčia a spríjemnia celý proces tvrdnutia gél lakov do UV lampy. Na aké vlastnosti pri výbere hľadieť?

  • vymeniteľné diódy, UV žiarivky a vyberateľný spodný diel,
  • základnú dosku, ktorá ovplyvní rovnomerné vytvrdenie nechtov,
  • nepretržité svietenie, ktoré urýchli celý proces,
  • automatické vypnutie.

Najlepšia lampa na gél lak alebo sada na gélové nechty na vás čaká na notino.sk. Užite si dokonalú manikúru ako z profesionálneho salónu.