Náplasti na akné a čierne bodky

Náplasti na akné a čierne bodky
Filter
cenové rozpätie

Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   4
  •   1
  •   2
  •   1

Na čierne bodky na koži a akné sa musí šikovne! Zbavte pleť nedokonalostí a vyčistite si póry v pohodlí domova. Čistiace náplasti na čierne bodky a regeneračné náplasti na akné sú skvelou vychytávkou pre všetky typy pleti.

Náplasť na akné

Trápia vás veľké začervenané vyrážky, ktoré vám len ťažko miznú z tváre? Stavte na náplasti na vyrážky, ktoré sú skvelým doplnkom v boji s problematickou pleťou. Prinesú vám okamžitú úľavu od nepríjemných prejavov.

Náplasť na akné stačí nalepiť na čistú a suchú pleť do oblasti vyrážky. Náplasť priľne k pleti, zredukuje začervenanie a zabráni ďalšiemu šíreniu baktérií. Ak hľadáte spôsob, ako sa zbaviť akné cez noc, nalepte náplasť na vyrážku večer pred spaním a ráno uvidíte výrazné zlepšenie.

Náplasť na čierne bodky

Upchané póry a nadmerná tvorba kožného mazu dokážu potrápiť v mladosti aj dospelosti. Pomôcť si môžete sami aj bez návštevy kozmetického salónu. Čistiaca náplasť na zanesené póry vám za chvíľu otvorí póry, hĺbkovo ich vyčistí a zbaví vás čiernych bodiek a bielych vyrážok na nose.

Aplikácia je naozaj jednoduchá. Náplasť len nalepíte na nos, necháte pôsobiť podľa odporúčaní výrobcu a potom odlepíte aj s nečistotami z pleti.


Aké typy akné poznáme? Čo naozaj pomáha na akné, v čom pokročila liečba akné a ako účinne liečiť či aspoň efektvne prekryť jazvy po akné pomocou kvalitného krycieho make-upu?

Prečítajte si viac o tom, ako sa zbaviť akné, o jeho príčinách a prejavoch, druhoch, liečbe a starostlivosti o problematickú pleť.