Opaľovacie prípravky

Filter
cenové rozpätie

Hodnotenie
  •   24
  •   4
  •   1
  •   1
Najpredávanejšie

O slnečnej kozmetike

Chráňte svoju pokožku a získajte krásne zdravé opálenie! Na notino.sk nájdete široký výber slnečnej kozmetiky pre všetky typy pokožky.

Na ochranu pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia pri slnení, kúpaní aj športe vám ponúkame kvalitné opaľovacie krémy, oleje a spreje s SPF. Z našej širokej škály ochranných faktorov od 6 do 50+ si krém pre svoj fototyp vyberie skutočne každý. Jemnú pleť vašej tváre ochránia špeciálne opaľovacie krémy na tvár a citlivú pokožku vašich detí opaľovacie krémy pre deti.

Po pobyte na slnku vám poskytnú príjemné upokojenie prípravky po opaľovaní. Chladivé peny či telové mlieka s pantenolom urýchlia regeneráciu vašej pokožky a dodajú jej potrebnú hydratáciu.

Pokiaľ sa chystáte za hnedastým opálením do solária, využite našu kozmetiku do solárií. Krémy do solárií zvýraznia vaše opálenie a predĺžia jeho trvanie. Krásne bronzový odtieň z pohodlia vášho domova docielite aj s našimi samoopaľovacími krémami a bronzermi. Intenzitu si vyberáte sami, stačí len správne zvoliť frekvenciu a množstvo pri aplikácii.

Vyskúšajte naše opaľovacie oleje a krémy s SPF Piz Buin, Lancaster, Shiseido, Sensai alebo Clinique a samoopaľovacie prípravky Vita Liberata, St. Tropez a ďalšie a užívajte si hnedasté opálenie po celý rok.