Špeciálne zľavy

Produkty z tejto špeciálnej ponuky vykazujú určité chyby, kvôli ktorým nie je možné ich predávať s bežným sortimentom. Jedná sa o produkty, ktoré boli použité pri fotení, preto majú porušený celofán, bol im poškodený obal pri preprave alebo pri manipulácii v skladoch, prípadne vykazujú drobné vizuálne chyby, bez akéhokoľvek vplyvu na kvalitu. Časť produktov má nižší obsah, táto informácia je u produktu vždy uvedená.

V detaile každého produktu nájdete podrobnú informáciu o stave tovaru. Na dané produkty platí klasická záruka a doba spotreby, mimo chyby, ktoré sú uvedené v popise.

celý text skryť text

12 3 24

 • Piz Buin Instant Glowsprej na opaľovanie so žiarivým efektom SPF 30 150 ml

  Obsah výrobku: 100 % Kód:  PZB01730

  Viac informácií

  Ochranný opaľovací prípravok Piz Buin Instant Glow je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o pokožku pri pobyte na slnku.Vlastnosti:dodáva pokožke potrebnú hydratáciuprípravok je vodoodolnýchráni pokožku pred poškodením vplyvom UV žiareniaPoužitie:Pred pobytom na slnku naneste v dostatočnom množstve na pokožku celého tela.

  13,50 €
  Zľava: 1,61 €

 • Eucerin Sun Photoaging Controlochranná emulzia proti vráskam SPF 50 50 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  EUC02144

  Viac informácií

  Prípravok Eucerin Sun Photoaging Control poskytne vašej tvári spoľahlivú ochranu pred slnečným žiarením.Vlastnosti:chráni kožu pred UVA aj UVB žiarenímchráni pleť pred predčasným starnutímrýchlo sa vstrebávaprípravok je nekomedogénnyZloženie:bez parfumáciePoužitie:Naneste na čistú pleť pred pobytom na slnku.

  17,90 €
  Zľava: 2,00 €

 • Eucerin Sunochranný krémový gél na tvár SPF 50+ 50 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  EUC02215

  Viac informácií

  Prípravok Eucerin Sun Sun poskytne vašej tvári spoľahlivú ochranu pred slnečným žiarením.Vlastnosti:chráni pleť pred poškodením vplyvom UV žiareniaupokojuje a zjemňuje pleťrýchlo sa vstrebávaPoužitie:Naneste na čistú pleť pred pobytom na slnku.

  16,30 €
  Zľava: 1,60 €

 • Eucerin Sunochranný krémový gél na tvár SPF 30 50 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  EUC02229

  Viac informácií

  Prípravok poskytne vašej tvári spoľahlivú ochranu pred slnečným žiarením.Vlastnosti:chráni pleť pred poškodením vplyvom UV žiareniarýchlo sa vstrebávaupokojuje a zjemňuje pleťPoužitie:Naneste na čistú pleť pred pobytom na slnku.

  12,70 €
  Zľava: 1,20 €

 • Clarins Sun Self-Tannerssamoopaľovací gél s okamžitým účinkom 125 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  CLR02459

  Viac informácií

  Samoopaľovací prípravok na telo Clarins Sun Self-Tanners je zárukou krásne opálenej pokožky po celý rok.Vlastnosti:dodá pokožke zdravý, slnkom pobozkaný vzhľadzvláčňuje a zjemňuje pokožkuľahko sa rozotiera a výborne sa vstrebávanezanecháva fľakyPoužitie:Primerané množstvo prípravku naneste na pokožku celého tela. Dôkladne a rovnomerne rozotrite. Po použití si dôkladne umyte ruky.

  19,50 €
  Zľava: 2,40 €

 • James Read Self Tanbronzujúca pena s expresným účinkom na telo a tvár 200 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  JAE01783

  Viac informácií

  Samoopaľovací prípravok na tvár James Read Self Tan dodá vašej pleti perfektný, prirodzene opálený vzhľad.Vlastnosti:dodá pleti bronzový nádychmožno použiť na tvár aj telofarebne zjednocuje pleťPoužitie:Naneste na vyčistenú pleť tváre a rozotrite dostratena smerom ku krku a dekoltu. Postupujte podľa priloženého návodu.

  37,10 €
  Zľava: 3,90 €

 • Shiseido Sun Foundationvodeodolný kompaktný make-up SPF 30 odtieň Medium Beige 12 g

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  SHI03892

  17,50 €
  Zľava: 2,40 €

 • AirStocking Premier Silktónovacie pančuchy v spreji odtieň Light Natural 120 g

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  AIS00105

  Viac informácií

  Pančuchy v spreji AirStocking Premier Silk ľahko a rýchlo vytvoria dokonalý efekt perfektných nôh.Vlastnosti:zjednocuje tón pokožkyprípravok je vodoodolnýzjednocuje farebný tón nôhhydratuje a posilňujePoužitie:Nádobku pred použitím dôkladne pretrepte a nastriekajte na celú pokožku nôh z dostatočnej vzdialenosti. Nechajte zaschnúť. Nanášajte len na čistú, suchú a depilovanú pokožku. Po aplikácii si dôkladne umyte ruky.

  24,40 €
  Zľava: 2,80 €

 • James Read Self Tanbronzujúci sprej s okamžitým účinkom 200 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  JAE01819

  Viac informácií

  Samoopaľovací prípravok na telo James Read Self Tan je zárukou krásne opálenej pokožky po celý rok.Vlastnosti:dodá pleti bronzový nádychhydratuje a vyživujemožno použiť na tvár aj telofarebne zjednocuje pleťPoužitie:Postupujte podľa priloženého návodu.

  30,50 €
  Zľava: 3,50 €

 • La Roche-Posay Anthelios ACochranný zmatňujúci fluid na tvár SPF 30 50 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  LRP05299

  Viac informácií

  Fluid na opaľovanie pre aknóznu pleť s SPF 30 La Roche-Posay Anthelios AC spoľahlivo ochráni pleť pred UV žiarením a je vhodný pre problematickú a aknóznu pleť. Vlastnosti: poskytuje vysokú a širokospektrálnu ochranu pred UV žiarením má veľmi ľahkú fluidnú textúru, ktorá zanecháva tvár bez lesku je vhodný pre pleť problematickú a aj pre pleť so slnečnou intoleranciou je nekomedogénny, vodoodolný a hypoalergénny testovaný pod dermatologickou kontrolou Hlavné ingrediencie: filtračný systém Mexoplex® – poskytuje ochranu pred slnečným žiarením perlit a glukonát zinku – zaisťujú okamžité vstrebávanie a zmatnenie termálna voda z La Roche-Posay – má antioxidačné a prebiotické účinky bez parfumácie Ako aplikovať:Aplikujte pred vystavením slnečnému žiareniu. Opakujte po 2 hodinách, po kúpaní, v prípade potenia alebo osušenia sa.

  12,50 €
  Zľava: 1,54 €

 • RoC Soleil Protectochranný fluid pre veľmi citlivú pleť SPF 50 50 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  ROO01776

  Viac informácií

  Prípravok RoC Soleil Protect poskytne vašej tvári spoľahlivú ochranu pred slnečným žiarením.Vlastnosti:chráni kožu pred UVA aj UVB žiarenímchráni pleť pred predčasným starnutímrýchlo sa vstrebávaZloženie:prípravok je hypoalergénnybez parfumáciePoužitie:Naneste na čistú pleť pred pobytom na slnku. Opakujte podľa potreby, predovšetkým po kúpaní, v prípade potenia a osušenia pleti uterákom. Aplikujte ochranné prípravky v dostatočnom množstve. Nevystavujte malé deti priamemu slnku.

  15,90 €
  Zľava: 2,00 €

 • Eucerin Sun Sensitive Protecttransparentná hmla na opaľovanie SPF 50 200 ml

  Poškriabaný obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  EUC02386

  Viac informácií

  Ochranný opaľovací prípravok Eucerin Sun Sensitive Protect je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o pokožku pri pobyte na slnku.Vlastnosti:chráni kožu pred UVA aj UVB žiarenímpodporuje prirodzený proces opaľovaniavyživuje pokožku a ošetruje juprípravok je vodoodolnýPoužitie:Pred použitím dobre pretrepte. Rozprášte jemnú vrstvu po pokožke celého tela pred pobytom na slnku.

  16,30 €
  Zľava: 1,60 €

 • James Read Enhanceaplikačná rukavica 1 ks

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  JAE01841

  Viac informácií

  Aplikačná pomôcka pre samoopaľovacie prípravky James Read Enhance zaistí rovnomerné nanesenie každého produktu a perfektne opálený vzhľad.Vlastnosti:zaručuje rovnomerné nanesenie samoopaľovacieho prípravkuuľahčuje používanie samoopaľovacích prípravkovchráni ruky pred nechceným zafarbenímurčené na opakované použitiezamedzuje vzniku nepravidelných škvŕn na pokožkePoužitie:Naneste samoopaľovací prípravok priamo na aplikačnú pomôcku a následne rovnomerne rozotrite po tele. Po každom použití dôkladne umyte.

  8,20 €
  Zľava: 0,80 €

 • James Read Self Tansamoopaľovací suchý olej odtieň Light/Medium 100 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  JAE01851

  Viac informácií

  Samoopaľovací prípravok na telo James Read Self Tan je zárukou krásne opálenej pokožky po celý rok.Vlastnosti:dodá pokožke zdravý, slnkom pobozkaný vzhľadľahko sa rozotiera a výborne sa vstrebávahydratuje a vyživujePoužitie:Primerané množstvo prípravku naneste na pokožku celého tela. Dôkladne a rovnomerne rozotrite. Po použití si dôkladne umyte ruky.

  37,10 €
  Zľava: 3,90 €

 • Avène Sun Self Tanningsamoopaľovací gél na tvár a telo 100 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  AVE01612

  Viac informácií

  Samoopaľovací prípravok na tvár Avene Sun Self Tanning dodá vašej pleti perfektný, prirodzene opálený vzhľad.Vlastnosti:hydratuje a vyživujemožno použiť aj na citlivú pleťdodáva efekt intenzívneho opáleniazvláčňuje a zjemňuje pokožkuZloženie:prípravok je hypoalergénnyprípravok je nekomedogénny

  15,30 €
  Zľava: 1,60 €

 • Shiseido Sun Protectionopaľovací krém na tvár SPF 30 50 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  SHI03500

  Viac informácií

  Prípravok Shiseido Sun Protection poskytne vašej tvári spoľahlivú ochranu pred slnečným žiarením.Vlastnosti:prípravok je vodoodolnýchráni pleť pred predčasným starnutímchráni pleť pred poškodením vplyvom UV žiareniaPoužitie:Naneste na čistú pleť pred pobytom na slnku.

  19,10 €
  Zľava: 2,80 €

 • Eucerin Sunochranný fluid proti vráskam SPF 30 50 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  EUC02233

  Viac informácií

  Prípravok Eucerin Sun Sun poskytne vašej tvári spoľahlivú ochranu pred slnečným žiarením.Vlastnosti:chráni pleť pred poškodením vplyvom UV žiareniachráni pleť pred predčasným starnutímvyživuje pleťPoužitie:Naneste na čistú pleť pred pobytom na slnku.

  14,70 €
  Zľava: 1,20 €

 • By Terry Tea to Tanhydratačný a bronzujúci sprej na tvár a telo odtieň N°1 - Summer Bronze 100 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  BTR01650

  Viac informácií

  Prípravok By Terry Tea to Tan vám pomôže rýchlo a ľahko docieliť nádherný odtieň opálenia ako od mora.Vlastnosti:zjednocuje odtieň opálenia a jemne tónujeľahko sa aplikujemožno použiť na tvár aj telododá pokožke zdravý, slnkom pobozkaný vzhľadzaisťuje pokožke pružnosť a hodvábnu jemnosťPoužitie:Pred použitím pretrepte. Po použití si dôkladne umyte ruky.

  66,40 €
  Zľava: 7,50 €

 • Academie Bronz' Expresssamoopaľovacie mlieko pre postupné opálenie s hydratačným účinkom 150 ml

  Bez celofánu Obsah výrobku: 100 % Kód:  ACD2613

  51,40 €
  Zľava: 3,50 €

 • Heliocare Colortónovaný gélový krém SPF 50 odtieň Brown 50 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  HEO0032

  Viac informácií

  Prípravok Heliocare Color poskytne vašej tvári spoľahlivú ochranu pred slnečným žiarením.Vlastnosti:chráni pleť pred poškodením vplyvom UV žiareniaintenzívne hydratujevyživuje pleťupokojuje a zjemňuje pleťchráni kožu pred UVA aj UVB žiarenímprípravok je nekomedogénnyPoužitie:Naneste na čistú pleť pred pobytom na slnku. Opakujte podľa potreby, predovšetkým po kúpaní, v prípade potenia a osušenia pleti uterákom.

  17,00 €
  Zľava: 2,00 €

 • Piz Buin Mountainochranný krém na tvár a balzam na pery 2 v 1 SPF 30 20 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  PZB01657

  Viac informácií

  Prípravok Piz Buin Mountain účinne ochráni aj tú najcitlivejšiu pleť vašej tváre pred slnečným žiarením.Vlastnosti:prípravok je vodoodolnýprípravok je vhodný pre slnečné, chladné aj veterné počasieposkytuje ochranu pred UV žiarenímPoužitie:Prípravok aplikujte na citlivé partie tváre, ktoré potrebujú zvýšenú starostlivosť. Opakujte podľa potreby, predovšetkým po kúpaní, v prípade potenia a osušenia pleti uterákom.

  9,60 €
  Zľava: 1,15 €

 • Piz Buin Mountainochranný krém na tvár a balzam na pery 2 v 1 SPF 30 20 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  PZB01659

  Viac informácií

  Prípravok Piz Buin Mountain účinne ochráni aj tú najcitlivejšiu pleť vašej tváre pred slnečným žiarením.Vlastnosti:prípravok je vodoodolnýprípravok je vhodný pre slnečné, chladné aj veterné počasieposkytuje ochranu pred UV žiarenímPoužitie:Prípravok aplikujte na citlivé partie tváre, ktoré potrebujú zvýšenú starostlivosť. Opakujte podľa potreby, predovšetkým po kúpaní, v prípade potenia a osušenia pleti uterákom.

  9,60 €
  Zľava: 1,15 €

 • James Read Enhanceprípravok pre urýchlenie a predĺženie opálenia 200 ml

  Trochu pokrčený obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  JAE01821

  Viac informácií

  Samoopaľovací prípravok na tvár James Read Enhance dodá vašej pleti perfektný, prirodzene opálený vzhľad.Vlastnosti:poskytuje pleti prirodzené zlatisté opáleniemožno použiť na tvár aj teloľahko sa rozotiera a výborne sa vstrebávanezanecháva fľakymá dlhotrvajúci efekthydratuje a vyživujePoužitie:Primerané množstvo prípravku naneste na pokožku celého tela. Dôkladne a rovnomerne rozotrite. Po použití si dôkladne umyte ruky. Postupujte podľa priloženého návodu.

  30,50 €
  Zľava: 3,50 €

 • Farmona Sun Balancebronzujúca pena 150 ml

  Špinavý obal Obsah výrobku: 100 % Kód:  FAR02812

  Viac informácií

  Prípravok Farmona Sun Balance vám pomôže rýchlo a ľahko docieliť nádherný odtieň opálenia ako od mora.Vlastnosti:sfarbuje pokožku dohneda a dodáva jej opálený vzhľadzjednocuje odtieň opálenia a jemne tónujedodáva pokožke bronzový nádychrýchlo sa vstrebávaPoužitie:Primerané množstvo prípravku naneste na pokožku celého tela. Dôkladne a rovnomerne rozotrite.

  4,50 €
  Zľava: 0,40 €

12 3 4 5 24 Zobraziť ďalšie Nahoru

Menu

TOPlist