Odstraňovač farby na vlasy

Zbavte sa nežiaducich škvŕn na pokožke po farbení alebo si upravte nevyhovujúci odtieň vlasov. So sťahovačom farby z vlasov vás už nešťastne zvolená farba trápiť nemusí. A odstraňovač farby na vlasy z pokožky ľahko zmyje každú kvapku farby, ktorá sa vám pri farbení zachytí na tvári, rukách alebo vlasovej pokožke.

Sťahovač farby z vlasov

Klasické zosvetľovanie môže vlasy nevratne poškodiť. Vyskúšajte preto radšej odstraňovač farby z vlasov, ktorý zachová kvalitu vlasovej štruktúry a zároveň vás zbaví nežiaducich odtieňov. Sťahovač farby dokáže navyše vlasy vyživiť a pripraviť na ďalšie farbenie. Vyskúšajte napríklad sťahovač farby Subrina Eliminator.

Odstraňovač farby z pokožky

Premýšľate po každom farbení, ako odstrániť farbu na vlasy z pokožky rýchlo a bezpečne? Stavte na istotu a siahnite po šetrných odstraňovačoch farby, ktoré farbu na vlasy z rúk a tváre ľahko zmyjú. Vyskúšajte praktické čistiace obrúsky alebo čistiace toniká, ktoré si s farbou na pleti hravo poradia.

Náš tip: Pred farbením si na kožu v okolí vlasov naneste ochranný krém proti zafarbeniu pokožky alebo aspoň bežný denný krém. Vďaka nim sa farba na koži nezachytí a vy nebudete mať po farbení starosti.