Pinetky a sponky do vlasov

Filter
cenové rozpätie

Pre koho?
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   1
  •   1
Najpredávanejšie

Sponky a pinetky do vlasov sú nevyhnutnou výbavou každej kabelky! Sponky do vlasov spoľahlivo skrotia neposedné pramienky a doladia akýkoľvek účes – spoločenský alebo ležérny. Pinetky na vlasy poslúžia aj v praktických situáciách.

Trápia vás pramienky padajúce do očí pri práci alebo športe? Čakáte, kým dorastie ofina? Sponkami jednoducho vlasy upevníte tam, kam potrebujete, a užijete si perfektný výhľad!

Do akých účesov sa pinetky a sponky hodia?

  • Nedbalý cop – pinetky pripevnia pramienky vlasov, ktoré sa do copu nezmestia, a zabránia ich padaniu do očí. Takto sa využijú aj detské sponky do vlasov.
  • Drdol na ples – dostatočné množstvo pinetiek a laku na vlasy vytvorí účes, ktorý vydrží tanečné kreácie aj po polnoci.

Máte krátke vlasy? Aj s nimi si môžete užiť nekonečné variácie účesov, s ktorými pomôžu práve pinetky na vlasy alebo malé gumičky do vlasov. Zapleťte dlhšiu ofinu a uchyťte ju sponkou alebo si inak pohrajte s tvarom účesu.

Užite si možnosti, ktoré pinetky ponúkajú, a majte ich vždy pár po ruke. V kabelke, peňaženke alebo nohavicovom vrecku. Nikdy totiž neviete, kedy prídu vhod!

Vyberte si z ponuky sponiek a ďalších doplnkov do vlasov na notino.sk!