Krásne vlasy ako zo salónu! | www.notino.sk

Krásne vlasy ako zo salónu!

Získajte skvelý balíček vlasovej kozmetiky Alterna Bamboo Smooth v hodnote 35 EUR! Je to jednoduché, stačí si kúpiť jeden z produktov vlasovej techniky Philips, ktorú nájdete nižšie a balíček môže byť váš. Po nákupe sa stačí zaregistrovať na tejto stránke: http://www.philipsdarcek.sk/ a možno práve vy získate luxusný balíček vlasovej kozmetiky úplne ZADARMO! 

Darčekový set obsahuje:

Alterna Bamboo Smooth Anti-Frizz Shampoo 40 ml – Jemný bezsulfátový šampón vlasy posilňuje, hydratuje a predlžuje životnosť farby vlasov. Zlepšuje celkový stav a vzhľad vlasov. Už po prvom použití ich zanecháva hladšie a zdravšie.

Alterna Bamboo Smooth Anti-Frizz Conditioner 40 ml – Vyživujúci kondicionér bez obsahu parabénov je zdrojom intenzívnej hydratácie pre vaše vlasy. Ošetruje rozštiepené končeky a predchádza krepovateniu vlasov. Pre hladké, lesklé a zdravé vlasy.

Alterna Bamboo Smooth Pure Treatment Oil 25 ml – Prírodný olej s obsahom nevyhnutných živín sa okamžite po aplikácii vstrebáva. Možno ho použiť ako intenzívne ošetrenie vlasov alebo pred stylingom. Predchádza krepovateniu vlasov, dodáva vlasom oslnivý lesk a chráni farbu.

Alterna Bamboo Smooth Anti-Humidity Hair Spray 50 ml – Ľahký, ultra suchý lak na vlasy poskytuje dlhodobú ochranu pred vlhkosťou vzduchu. Vlasy fixuje, ale zároveň ich zanecháva pružné.

Kozmetická taštička

celý text skryť text

Menu