Krásne vlasy ako zo salónu!

Získajte skvelý balíček vlasovej kozmetiky Alterna Bamboo Smooth v hodnote 35 EUR! Je to jednoduché, stačí si kúpiť jeden z produktov vlasovej techniky Philips, ktorú nájdete nižšie a balíček môže byť váš. Po nákupe sa stačí zaregistrovať na tejto stránke: http://www.philipsdarcek.sk/ a možno práve vy získate luxusný balíček vlasovej kozmetiky úplne ZADARMO! 

Darčekový set obsahuje:

Alterna Bamboo Smooth Anti-Frizz Shampoo 40 ml – Jemný bezsulfátový šampón vlasy posilňuje, hydratuje a predlžuje životnosť farby vlasov. Zlepšuje celkový stav a vzhľad vlasov. Už po prvom použití ich zanecháva hladšie a zdravšie.

Alterna Bamboo Smooth Anti-Frizz Conditioner 40 ml – Vyživujúci kondicionér bez obsahu parabénov je zdrojom intenzívnej hydratácie pre vaše vlasy. Ošetruje rozštiepené končeky a predchádza krepovateniu vlasov. Pre hladké, lesklé a zdravé vlasy.

Alterna Bamboo Smooth Pure Treatment Oil 25 ml – Prírodný olej s obsahom nevyhnutných živín sa okamžite po aplikácii vstrebáva. Možno ho použiť ako intenzívne ošetrenie vlasov alebo pred stylingom. Predchádza krepovateniu vlasov, dodáva vlasom oslnivý lesk a chráni farbu.

Alterna Bamboo Smooth Anti-Humidity Hair Spray 50 ml – Ľahký, ultra suchý lak na vlasy poskytuje dlhodobú ochranu pred vlhkosťou vzduchu. Vlasy fixuje, ale zároveň ich zanecháva pružné.

Kozmetická taštička

celý text skryť text

Otvoriť filter Zbaliť filter

cenové rozpätie

Menu