Kringle Candle First Snowvosk do aromalampy

Kringle Candle First Snow vosk do aromalampy 35 g
Kringle Candle First Snow vosk do aromalampy 35 g
35 g

Kód: KCC0094 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Kringle Candle First Snow

Vosk do aromalampy Kringle Candle First Snow je popri vonných sviečkach skvelou alternatívou na prevoňanie vášho interiéru. Jeho rozpustením v aromalampe dosiahnete maximálny vonný efekt a jednoducho si tak vytvoríte vlastnú arómu podľa svojich predstáv a nálady.

Vlastnosti:

  • vianočná aróma
  • zimná vôňa
  • tematická sviatočná vôňa

Použitie:
Nenechávajte produkt v dosahu detí alebo domácich maznáčikov. Postupujte podľa priloženého návodu. Topiaci sa vosk v aromalampe nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov.

O značke Kringle Candle

Rozvoňajte svoj domov vonnými sviečkami Kringle Candle! Majiteľ firmy Kringle Candle, Michael James Kittredge, je pôvodným majiteľom a zakladateľom známej značky Yankee Candle. Túto firmu založil roku 1969 a v roku 1998 predal 90 % podielu tejto prosperujúcej firmy. Po niekoľkých rokoch sa však spolu so synom Mickom stali zakladateľmi novej značky sviečok a voskov s názvom Kringle Candle.
Vosky a sviečky Kringle Candle vynikajú intenzívnou, no zároveň príjemnou a vzdušnou vôňou. Za povšimnutie stojí tiež zaujímavý dizajn výrobkov Kringle Candle, ktoré sú skutočným stelesnením jemnosti a elegancie s dôrazom na kvalitu.
Sortiment excelentnej značky Kringle Candle zahŕňa vonné interiérové sviečky, čajové sviečky, vosky do aromalámp a ďalšie skvelé výrobky, ktoré vás očaria a navodia vám v miestnosti naozaj jedinečnú atmosféru.

Recenzie Kringle Candle First Snow

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!