Kryolan Basic Lips

paleta leskov na pery

Kryolan Basic Lips paleta leskov na pery
Kryolan Basic Lips paleta leskov na pery
Kryolan Basic Lips paleta leskov na pery
Kryolan Basic Lips paleta leskov na pery
30 g

Kód: KRY1120 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Popis kozmetiky Kryolan Basic Lips

Paletka na pery Kryolan Basic Lips vám pomôže vytvoriť krásne a plné pery na zahryznutie.

Vlastnosti:

  • dlhotrvajúca výdrž
  • odtiene vhodné na denné aj večerné líčenie
  • krémová textúra

Použitie:
Naneste na pery rovnomernú vrstvu pomocou aplikátora.

O značke Kryolan

Nemecká spoločnosť Kryolan sa venuje výrobe make-upov určených na použitie vo filmovom, divadelnom i televíznom priemysle. Počas svojej doterajšej existencie vytvorila a zdokonalila niekoľko stoviek farebných odtieňov. Jej bohatá ponuka zahŕňa viac ako 16 000 produktov, ktoré sa predávajú v cca 80 krajinách.

Líčidlá Kryolan sú spoľahlivé, bezpečné a plne kompatibilné s pleťou. Ľahko sa aplikujú a dlho vydržia. Väčšina z nich je vhodná na každodenné nosenie. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež špičkové príslušenstvo – kozmetické štetčeky, pinzety a iné.

Kryolan kladie veľký dôraz na výskum, preto neustále hľadá nové účinné ingrediencie. Vďaka tomu vznikol napríklad inovatívny rad Dermacolor, ktorý si získal uznanie popredných klinických dermatológov. Make-upy Kryolan predstavujú voľbu číslo jeden pre profesionálnych vizážistov a stylistov z celého sveta.

Na prípravky Kryolan nedá dopustiť ani veľa slávnych osobností – za všetkých menujme aspoň hviezdu reality show Kim Kardashian, speváčku a tanečnicu Nicole Scherzinger či herečku Cameron Diaz. Značka Kryolan určite zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po vzhľade hollywoodskych celebrít, chcú podčiarknuť a zvýrazniť svoju osobitosť, sú nároční a neuspokoja sa s málom. ít.