Kryolan Dermacolor Camouflage Systempaleta 3korektorov so zrkadielkom a aplikátorom

Kryolan Dermacolor Camouflage System paleta 3korektorov so zrkadielkom a aplikátorom
Kryolan Dermacolor Camouflage System paleta 3korektorov so zrkadielkom a aplikátorom
odtieň DC 1 10 g
26,90

Kód: KRY0900 | 3 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
utorok 14. 4. 2020

Popis produktu Kryolan Dermacolor Camouflage System
Vlastnosti

Paletka korektorov Kryolan Dermacolor Camouflage System vám pomôže zakryť všetky nedokonalosti pleti a vytvoriť bezchybné líčenie.

Vlastnosti:

  • má skvelú kryciu schopnosť
  • kombinácia farieb pre rôzne problémy pleti
  • prirodzené odtiene
  • dlhotrvajúci efekt

Zloženie:

  • aplikátor
  • zrkadielko

Použitie:
Pomocou aplikátora naneste korektor na miesto, ktoré si prajete zamaskovať. Rozotrite dostratena.

Vlastnosti

Konzistencia
tuhá
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Efekt
korekčný

O značke Kryolan

Nemecká spoločnosť Kryolan sa venuje výrobe make-upov určených na použitie vo filmovom, divadelnom i televíznom priemysle. Počas svojej doterajšej existencie vytvorila a zdokonalila niekoľko stoviek farebných odtieňov. Jej bohatá ponuka zahŕňa viac ako 16 000 produktov, ktoré sa predávajú v cca 80 krajinách.

Líčidlá Kryolan sú spoľahlivé, bezpečné a plne kompatibilné s pleťou. Ľahko sa aplikujú a dlho vydržia. Väčšina z nich je vhodná na každodenné nosenie. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež špičkové príslušenstvo – kozmetické štetčeky, pinzety a iné.

Kryolan kladie veľký dôraz na výskum, preto neustále hľadá nové účinné ingrediencie. Vďaka tomu vznikol napríklad inovatívny rad Dermacolor, ktorý si získal uznanie popredných klinických dermatológov. Make-upy Kryolan predstavujú voľbu číslo jeden pre profesionálnych vizážistov a stylistov z celého sveta.

Na prípravky Kryolan nedá dopustiť ani veľa slávnych osobností – za všetkých menujme aspoň hviezdu reality show Kim Kardashian, speváčku a tanečnicu Nicole Scherzinger či herečku Cameron Diaz. Značka Kryolan určite zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po vzhľade hollywoodskych celebrít, chcú podčiarknuť a zvýrazniť svoju osobitosť, sú nároční a neuspokoja sa s málom. ít.

Recenzie Kryolan Dermacolor Camouflage System