L:A Bruket Home Coriander

vonná sviečka 260 g

L:A Bruket Home Coriander vonná sviečka 260 g
L:A Bruket Home Coriander vonná sviečka 260 g
L:A Bruket Home Coriander vonná sviečka 260 g
Doprava zadarmo
vonná sviečka 260 g
56,00

Kód: LBR0096 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
streda 12. 12. 2018
Osobný odber
streda 12. 12. 2018
L:A Bruket Home Coriander
vonná sviečka 260 g | 56,00

Popis parfému L:A Bruket Home Coriander

Vonná sviečka L:A Bruket Home Coriander prevonia váš domov nádhernou vôňou a vytvorí tak útulnú atmosféru, vďaka ktorej sa budete vždy cítiť skvelo.

Vlastnosti:

  • bylinná aróma

Použitie:
Sviečku klaďte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie než 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorela až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat.

Zloženie

bylinná

O značke L:A Bruket

Švédska značka organickej kozmetiky L:A Bruket ponúka širokú škálu prírodných produktov pre starostlivosť o tvár, telo aj vlasy. Svoje kvalitné výrobky vytvára zo starostlivo komponovaných prírodných a organických ingrediencií, inšpirovaných švédskym štýlom života.

Prípravky značky sú vyrábané tak, aby poskytovali očistnú, výživnú a ochrannú starostlivosť, a pomáhali tak uchovať si zdravie a krásu pleti a pokožky aj v nepriaznivých podmienkach. L:A Bruket si zakladá aj na vôňach svojich výrobkov, z ktorých mnohé majú vysoké aromaterapeutické účinky.

Značka L:A Bruket nikdy neustáva vo svojom hľadaní najlepších spôsobov, ako preniesť moc prírody do starostlivosti o vašu krásu a zaistiť maximálny pocit pohody.

Hodnotenie L:A Bruket Home Coriander

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!