La Prairie Swiss Moisture Care Face

denný hydratačný krém pre suchú až veľmi suchú pleť

1×
La Prairie Swiss Moisture Care Face denný hydratačný krém pre suchú až veľmi suchú pleť
La Prairie Swiss Moisture Care Face denný hydratačný krém pre suchú až veľmi suchú pleť
30 ml

Kód: LPR0081 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
La Prairie Swiss Moisture Care Face
30 ml

Popis produktu La Prairie Swiss Moisture Care Face

Popis:
La Prairie Cellular Time Release Moisturizer Intensive je bohatý hydratačný krém z kolekcie Swiss Moisture Care Face. Poskytuje dlhodobú hydratáciu a zároveň zabraňuje strate vlhkosti. Pravidelným používaním sa vaša pleť stáva jemnejšou a hladšou. Vaša pleť je už na pohľad zdravšia, vláčnejšia a vitálnejšia. Prípravok chráni pleť počas 16 hodín. Cellular Time Release Moisturizer Intensive je vhodný pre veľmi suchú pleť. Poskytuje nielen dôslednú hydratáciu, ale tiež potrebnú ochranu voči vonkajším vplyvom, redukciu drobných liniek, odolnosť, pružnosť a prirodzený jas.

Účinky:

  • pleť je dôkladne hydratovaná
  • zabraňuje strate vlhkosti
  • pleť je jemnejšia a hladšia
  • ochrana voči vonkajším vplyvom
  • redukuje drobné linky
  • pleť je odolná, jemná a vyžaruje prirodzený zdravý jas

Typ pleti:
Vhodné pre všetky typy pleti.

Ako aplikovať:
Každé ráno naneste na dôkladne vyčistenú a suchú pleť. Jemne rozotrite.

Vlastnosti

Kedy používať
na deň
Konzistencia
krém
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ pleti
suchá
Účinok
hydratácia
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke La Prairie

Značka La Prairie sa zrodila v rovnomennej švajčiarskej klinike pri brehoch Ženevského jazera. Lekár Paul Niehans tu preukázal, že výskum buniek a prevratné technológie v spojení s revolučnými substanciami môžu výrazne spomaliť procesy starnutia. La Prairie Clinic sa tak stala priekopníkom v boji proti starnutiu buniek.

Zákazníkmi kliniky boli také osobnosti ako Charlie Chaplin, Marlene Dietrich alebo Charles de Gaulle. Dnes, po niekoľkých dekádach výskumov a prelomových objavov, je La Prairie synonymom vedeckého prístupu ku kráse, luxusu a dokonalosti.

Vlajkovou loďou značky La Prairie sú výrobky pre starostlivosť o pleť založené na prevratnom patentovanom komplexe prísad Exclusive Cellular Complex. Ten účinne zabraňuje starnutiu pleti a chráni ju pred negatívnymi vplyvmi prostredia.

Značku La Prairie reprezentujú tiež luxusné, zmyselné a elegantné parfémované a toaletné vody obsahujúce tie najkvalitnejšie ingrediencie.