La Roche-Posay Effaclar DUO (+)

kozmetická sada I.

La Roche-Posay Effaclar DUO (+) kozmetická sada I.
La Roche-Posay Effaclar DUO (+) kozmetická sada I.

Kód: LRP2181 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: korekčná obnovujúca antirecidívna starostlivosť proti nedokonalostiam pleti a stopám po akné Effaclar DUO (+) 40 ml + čistiaci penivý gél pre mastnú a citlivú pleť Effaclar 50 ml

La Roche-Posay Effaclar DUO (+)

Vlastnosti

Kedy používať
na deň
Konzistencia
krém
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ pleti
citlivá, mastná
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
proti akné
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke La Roche-Posay

Francúzska značka dermatokozmetiky La Roche-Posay je známa svojou intenzívnou spoluprácou s dermatológmi a záväzkom pomáhať zlepšovať život ľuďom s citlivou pleťou. Preto majú prípravky La Roche-Posay minimalistické zloženie a sú vytvárané na základe striktnej charty výroby.

Rady prípravkov La Roche-Posay sú prispôsobené špecifickým požiadavkám všetkých typov citlivej pokožky a ponúkajú riešenie ľuďom, ktorých trápi pokožka intolerantná, reaktívna, atopická alebo so sklonom k akné. Nevyhnutným základom každého prípravku je Termálna voda z La Roche-Posay, ktorá má antioxidačné a terapeutické vlastnosti a okamžite upokojuje citlivú a podráždenú pokožku.

Dermatokozmetika La Roche-Posay svoju kvalitu dokazuje nielen preukázateľnými výsledkami klinických štúdií, ale aj početnými odporúčaniami popredných dermatológov.