label.m Anti-Frizzvyživujúci balzam pre extrémne suché vlasy

label.m Anti-Frizz vyživujúci balzam pre extrémne suché vlasy
label.m Anti-Frizz vyživujúci balzam pre extrémne suché vlasy
Nové
150 ml
18,40

Kód: LBM02458 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
utorok 25. 2. 2020
Osobný odber
utorok 25. 2. 2020
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu label.m Anti-Frizz
Vlastnosti

Bezoplachová starostlivosť label.m Anti-Frizz dodá vašim vlasom po umytí všetko, čo práve potrebujú.

Vlastnosti:

  • dodáva príťažlivý lesk
  • krotí nepoddajné vlasy
  • kvalitatívne zlepšuje štruktúru vlasov
  • poskytuje vlasom hydratáciu a výživu
  • príjemne prevonia vlasy
  • pôsobí proti krepovateniu vlasov

Použitie:
Aplikujte na umyté a uterákom presušené vlasy. Neoplachujte.

Vlastnosti

Typ vlasov
nepoddajné vlasy, suché vlasy, namáhané vlasy
Účinok
lesk a hebkosť, prevencia rozštiepených končekov, regenerácia poškodených vlasov, uhladenie a vyrovnanie vlasov
Typ pokožky hlavy
normálna pokožka hlavy

O značke label.m

label.m – kreatívny prístup pre dokonalé vlasy. Vlasová kozmetika label.m je oceňovanou módnou značkou, ktorej produkty vyvíjajú profesionálni stylisti pod kreatívnym dohľadom dynamického umeleckého tímu s medzinárodným zastúpením. Slávny tím vedú Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svoju misiu inšpirovať a podporovať kreativitu a individualitu profesionálnych stylistov a všetkých svojich zákazníkov po celom svete. Zrodila sa v Londýne roku 2005 z lásky ku kreativite a zapálenej oddanosti kaderníckemu remeslu.

Roky skúseností s vývojom produktov v kombinácii s vizionárstvom dnes už legendárneho umeleckého tímu (TONI & GUY) sú pohonom pre vytváranie stále nových techník a dynamickej inovácie produktov stelesňujúcich najnovšie trendy v starostlivosti o vlasy a ich úprave.

Na vývoji všetkých produktov label.m sa podieľajú tak profesionálni kaderníci, ako aj zákazníci z celého sveta, a tak táto značka nielenže spĺňa prísne kritériá pre kozmetické výrobky, ale plní tiež priania zákazníkov. Všetky produkty sú tiež testované v praxi, a tak môže label.m zaručiť ich 100 % funkčnosť. Filozofiou label.m je ponúkať zdravú a kvalitnú starostlivosť o vlasy, a nielen preto dlhodobo patrí k absolútnej špičke vo svojom odbore.

Vlasová kozmetika label.m prináša na trh širokú škálu produktov pre profesionálnu i domácu starostlivosť o vlasy. Prísady do produktov label.m sa získavajú z prírodných látok extrakciou za studena, čo zaisťuje vznik veľmi kvalitnej kozmetiky obsahujúcej čisto prírodné aktívne ingrediencie pre maximálne zdravie vlasov a pokožky hlavy.

label.m je svetovo žiadaná značka udávajúca trendy vo vlasovej kozmetike. Žiadne jej produkty nie sú testované na zvieratách a ctí tiež Fair Trade. V neposlednom rade značka ponúka vynikajúci pomer ceny a kvality.

label.m. – pretože vaše vlasy si zaslúžia to najlepšie!  

Recenzie label.m Anti-Frizz