Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc

sprchový gél (bez krabičky) pre mužov 150 ml

1×
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc sprchový gél (bez krabičky) pre mužov 150 ml
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc sprchový gél (bez krabičky) pre mužov 150 ml
150 ml

Kód: LAC1920 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc
150 ml

Popis parfému Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc

Sprchovací gél Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc dokonale doplní vôňu z rovnakého radu. Dodáva sviežosť a zanecháva pokožku hebkú a plnú vône, ktorá stimuluje zmysly a zvyšuje sebavedomie. Z každého umývania tak urobí úžasný zážitok.

O značke Lacoste

Lacoste je symbolom neformálnej elegancie, a to tak v oblasti módy, ako aj vo svete parfémov. Značku založil v roku 1933 známy tenista René Lacoste a spočiatku sa orientovala výhradne na výrobu športového oblečenia. Francúzsky šampión si prial cítiť sa pri hre pohodlne, zároveň však stále ako džentlmen. Uvoľnenosť, jednoduchosť i prirodzená elegancia sa tak dodnes odrážajú v Lacoste móde i vôňach.

René Lacoste dal značke nielen svoje meno, ale tiež známy symbol – zeleného krokodíla. Ten je inšpirovaný prezývkou „Aligátor“, ktorú tenista získal od amerických novinárov po tom, ako mu jeho kapitán na Davis Cupe prisľúbil kúpiť za vyhraný zápas krokodílí kufor.

Prvý parfém Lacoste bol predstavený v roku 1984 a nasledovali ďalšie rady vôní pre mužov aj ženy, z ktorých väčšina bola inšpirovaná rôznymi športmi. Pánske aj dámske parfémy Lacoste sú symbolom uvoľnenej elegancie už niekoľko desiatok rokov a patria k najznámejším módnym značkám súčasnosti.

Recenzie Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Blanc

Pridať novú recenziu

5.0
1 hodnotenie
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem