Lacoste Joy of Pink

sprchový gél pre ženy 150 ml

Lacoste Joy of Pink sprchový gél pre ženy 150 ml
Lacoste Joy of Pink sprchový gél pre ženy 150 ml
Lacoste Joy of Pink sprchový gél pre ženy 150 ml
Lacoste Joy of Pink sprchový gél pre ženy 150 ml
150 ml

Kód: LAC0197 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Lacoste Joy of Pink
150 ml

Popis parfému Lacoste Joy of Pink

Lacoste predstavuje novú vôňu pre ženy Joy of Pink, ktorá patrí do kolekcie ružovej rodiny Touch of Pink, Dream of Pink a Love of Pink. Je to vôňa určená predovšetkým mladým ženám, ktoré sú plné života a energie. Jeho zloženie je osviežujúce a vzrušujúce. Otvára sa jasnou a iskriacou vôňou grapefruitu. Srdce je exotické, rovnako ako kokteil Blue Curacao spojený s kvetinovými tónmi pivonky. Uzatvára sa pižmom a cédrom, ktoré dávajú pevný základ pre túto svetlú a jemnú vôňu.

O značke Lacoste

Lacoste je symbolom neformálnej elegancie, a to tak v oblasti módy, ako aj vo svete parfémov. Značku založil v roku 1933 známy tenista René Lacoste a spočiatku sa orientovala výhradne na výrobu športového oblečenia. Francúzsky šampión si prial cítiť sa pri hre pohodlne, zároveň však stále ako džentlmen. Uvoľnenosť, jednoduchosť i prirodzená elegancia sa tak dodnes odrážajú v Lacoste móde i vôňach.

René Lacoste dal značke nielen svoje meno, ale tiež známy symbol – zeleného krokodíla. Ten je inšpirovaný prezývkou „Aligátor“, ktorú tenista získal od amerických novinárov po tom, ako mu jeho kapitán na Davis Cupe prisľúbil kúpiť za vyhraný zápas krokodílí kufor.

Prvý parfém Lacoste bol predstavený v roku 1984 a nasledovali ďalšie rady vôní pre mužov aj ženy, z ktorých väčšina bola inšpirovaná rôznymi športmi. Pánske aj dámske parfémy Lacoste sú symbolom uvoľnenej elegancie už niekoľko desiatok rokov a patria k najznámejším módnym značkám súčasnosti.

Hodnotenie Lacoste Joy of Pink

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!