Lacoste L'Homme Lacoste Timelesstoaletná voda pre mužov

Lacoste L'Homme Lacoste Timeless toaletná voda pre mužov
Lacoste L'Homme Lacoste Timeless toaletná voda pre mužov
Odporúčaná maloobchodná cena
81,00

Ušetríte 56%
100 ml
35,30

Kód: LAC03653 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
pondelok 17. 8. 2020

Popis parfému Lacoste L'Homme Lacoste Timeless
Zloženie

Zažite pocit nekonečna. Toaletná voda Lacoste L’Homme Lacoste Timeless vám umožní zastaviť, vytvoriť časovú slučku a naplno prežiť silu daného okamihu.

  • aromatická drevito-korenistá vôňa
  • pre charizmatického moderného muža
  • vôňa má aj ženský variant Lacoste Pour Femme Timeless

Zloženie vône
Úvodné tóny vône tvorí kombinácia elegantného bergamotu, hrejivo sladkého kardamómu a osviežujúcej rebarbory. Na chvíľu sa potom dostanú do popredia akordy čierneho korenia, iskrivého jazmínu, jemnej mandle a zázvoru. Na tónoch dreva Akigalawood® a cédru v sprievode hrejivej vanilky a pižma stojí základ celej vonnej kompozície.

Príbeh vône
L’Homme Lacoste Timeless vznikla v dielni parfuméra Michela Girarda ako výsledok jeho túžby nájsť neobvyklú podobu sviežosti. Kombinácia korenia a ovocia sa ukázala ako dokonale nadčasová. Myšlienka nekonečnosti napokon stojí za celým príbehom toaletnej vody a napĺňa svoje poslanie charizmatického vyjadrenia mužskej elegancie.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
rebarbora, kardamóm, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
čierne korenie, jazmín, zázvor, mandle
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, cédrové drevo, ambra, vanilka, Akigalawood®
Druh vône
korenistá, drevitá

O značke Lacoste

Lacoste je symbolom neformálnej elegancie, a to tak v oblasti módy, ako aj vo svete parfémov. Značku založil v roku 1933 známy tenista René Lacoste a spočiatku sa orientovala výhradne na výrobu športového oblečenia. Francúzsky šampión si prial cítiť sa pri hre pohodlne, zároveň však stále ako džentlmen. Uvoľnenosť, jednoduchosť i prirodzená elegancia sa tak dodnes odrážajú v Lacoste móde i vôňach.

René Lacoste dal značke nielen svoje meno, ale tiež známy symbol – zeleného krokodíla. Ten je inšpirovaný prezývkou „Aligátor“, ktorú tenista získal od amerických novinárov po tom, ako mu jeho kapitán na Davis Cupe prisľúbil kúpiť za vyhraný zápas krokodílí kufor.

Prvý parfém Lacoste bol predstavený v roku 1984 a nasledovali ďalšie rady vôní pre mužov aj ženy, z ktorých väčšina bola inšpirovaná rôznymi športmi. Pánske aj dámske parfémy Lacoste sú symbolom uvoľnenej elegancie už niekoľko desiatok rokov a patria k najznámejším módnym značkám súčasnosti.

Recenzie Lacoste L'Homme Lacoste Timeless