Lalique Encre Noiretoaletná voda pre mužov

34×
Lalique Encre Noire toaletná voda pre mužov
Lalique Encre Noire toaletná voda pre mužov
Odporúčaná maloobchodná cena
94,00

Ušetríte 77%
100 ml
21,60

Kód: LAL0017 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra piatok 14. 8. 2020
Osobný odber
už zajtra piatok 14. 8. 2020

Popis parfému Lalique Encre Noire
Zloženie

Sofistikovaná maskulinita, tajomstvo, klasika v modernom poňatí. To nie sú iba asociácie, ktoré vyvoláva toaletná voda pre mužov Lalique Encre Noire for Men. Je to predovšetkým jej vonná kompozícia, ktorá je poctou dreva a súčasne uhrančivou vôňou pre pravých mužov.

  • aromatická drevitá vôňa
  • vhodná na večer, ale aj na denné nosenie v zimných mesiacoch
  • tvorcom vône je Nathalie Lorson

Zloženie vône
Prvé tóny drevitej vonnej kompozície patria sviežim akordom cyprusu, zatiaľ čo štipku záhady do nej vnáša vetiver. Haitský a bourbonský vetiver zas svojimi hrejivými tónmi vyplní srdce tejto vonnej kompozície, než sa postupne začnú dostávať do popredia aj základné tóny, ktoré pozvoľna a z pozadia rozohráva kašmírové drevo a pižmo.

Príbeh vône
Encre Noire for Men v sebe stelesňuje všetko, čo je také typické pre estetiku značky Lalique. Vo vôni sa snúbi luxusný materiál a technické majstrovstvo sklárov, ktorí sa podieľali na vzniku vône. Inšpiráciou pre flakón sa stal kalamár „Biches“ z roku 1913, ktorého tvorcom bol René Lalique.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
vetiver, cyprus
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
haitský vetiver, bourbonský vetiver
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, kašmírové drevo
Druh vône
aromatická, drevitá

Napísali sme o Lalique Encre Noire
Články

O značke Lalique

Meno Lalique evokuje brilantnosť šperkov, úžasnú priehľadnosť a lesk krištáľov. Kým sa stalo značkou, bolo to meno muža, geniálneho umelca, majstrovského klenotníka a sklára René-Julesa Laliqua, ktorý vložil do značky svoje kreatívne nadšenie.

Svoj obchod so šperkami a sklenenými predmetmi otvoril Lalique v roku 1905. Tvoril v secesnom a art-deco štýle a hojne využíval prírodné prvky – materiály aj tvary. Parfumér Fracois Coty bol z jeho práce ohromený a ponúkol mu spoluprácu v parfumérskom priemysle, ktorá priniesla krásne sklenené flakóny.

Značka Lalique bola vždy spojená s históriou parfumérie, i keď svoj prvý vlastný parfém Lalique vydala značka až v roku 1992. Parfémy Lalique v sebe nesú jedinečný podpis, ktorý kombinuje krásny dizajn flakónu s výnimočnou kvalitou ingrediencií vo vôni.

Recenzie Lalique Encre Noire