Lalique Living Lalique

telový krém pre ženy 200 ml

Lalique Living Lalique telový krém pre ženy 200 ml
Lalique Living Lalique telový krém pre ženy 200 ml
telový krém pre ženy 200 ml

Kód: LAL0524 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Lalique Living Lalique
telový krém pre ženy 200 ml

Popis parfému Lalique Living Lalique

Parfumovaný telový krém Lalique Living Lalique sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej každodennej starostlivosti o pokožku. Dokonale hydratuje, vyživuje a prepožičiava neodolateľnú vôňu parfému z rovnakého radu.

O značke Lalique

Meno Lalique evokuje brilantnosť šperkov, úžasnú priehľadnosť a lesk krištáľov. Kým sa stalo značkou, bolo to meno muža, geniálneho umelca, majstrovského klenotníka a sklára René-Julesa Laliqua, ktorý vložil do značky svoje kreatívne nadšenie.

Svoj obchod so šperkami a sklenenými predmetmi otvoril Lalique v roku 1905. Tvoril v secesnom a art-deco štýle a hojne využíval prírodné prvky – materiály aj tvary. Parfumér Fracois Coty bol z jeho práce ohromený a ponúkol mu spoluprácu v parfumérskom priemysle, ktorá priniesla krásne sklenené flakóny.

Značka Lalique bola vždy spojená s históriou parfumérie, i keď svoj prvý vlastný parfém Lalique vydala značka až v roku 1992. Parfémy Lalique v sebe nesú jedinečný podpis, ktorý kombinuje krásny dizajn flakónu s výnimočnou kvalitou ingrediencií vo vôni.

Recenzie Lalique Living Lalique

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!