Maison Berger Paris Encrier katalytická lampa (Green)

 • Maison Berger Paris Encrier katalytická lampa  (Green)
 • Maison Berger Paris Encrier katalytická lampa  (Green) 1
 • Maison Berger Paris Encrier katalytická lampa  (Green) 2
   viac

  Varianty Maison Berger Paris Encrier

  • Maison Berger Paris Encrier katalytická lampa  (Green) katalytická lampa (Green) 

   Tento tovar je momentálne nedostupný.

   Kód: LBP0060

  Hore

  Popis parfému Maison Berger Paris Encrier

  Hodnotenie

  Vzhľad flakónu

  Výdrž vône

  Intenzita

  Celkový dojem

  Katalytická lampa je špeciálny produkt, ktorý pracuje na princípe katalytickej reakcie – teda horenia bez plameňa. Je určená na čistenie a dezinfekciu vzduchu v uzatvorených miestnostiach, odstraňuje roztoče, baktérie i plesne. Dezinfikuje vzduch s 99 % účinnosťou, a to už za 30 minút od začatia katalytického procesu. Lampa ničí v miestnosti tiež všetky pachy vrátane cigaretového dymu, výparov z varenia alebo pachy domácich maznáčikov. Katalytická lampa má ľahké a rýchle použitie, je bezpečná a nádherne miestnosť rozvonia vonnou esenciou podľa vášho výberu. Lampu môžete nechať bez obáv bez dozoru, nehrozí od nej zapálenie ani poškodenie iných predmetov. Miestnosť veľkú 15 m² stihne lampa rozvoňať a vyčistiť do 20 minút, dlhšie by sa nemala nechať pôsobiť. Netrápte sa alergiami ani nepríjemnými pachmi a zaobstarajte si katalytickú lampu, ktorá vaše problémy vyrieši a navyše kúzelne rozvonia celú miestnosť!

  Použitie katalytickej lampy

  Po vybalení sa z lampy zloží ozdobné i zhášacie viečko a pomocou priloženého lievika sa lampa naplní do 2/3 vonnou esenciou. Do lampy sa vráti knôt s kamienkom a uzavrie sa zhášacím viečkom. Cca po 20 minútach, hneď ako vôňa vystúpi cez knôt ku kamienku, sa kamienok zapáli. Nechá sa horieť plameňom 3 – 5 minút a potom sa zahasí. V tejto chvíli je začatý katalytický proces a z lampy sa uvoľňuje vôňa. Rozžeravený kamienok prekryte ozdobným viečkom a nechajte ho tam až dovtedy, kým nebude pre vás vôňa dostatočne intenzívna, potom kamienok prekryte zhášacím a následne ozdobným viečkom. Tým sa končí katalytická reakcia a lampa prestáva pôsobiť.

  Hore

  O značke Maison Berger Paris

  Masion Berger Paris sú luxusné francúzske aróma difuzéry, ktoré vám prečistia vzduch v miestnosti a zároveň príjemne prevoňajú celý domov! Aróma difuzéry Maison Berger Paris sú výnimočné svojím unikátnym difúznym systémom katalyzátora, ktorý má jedinečnú silu pre osvieženie a vyčistenie ovzdušia vášho domova pomocou metódy rozptyľovania jemných esencií. Interiérové vône Maison Berger Paris sú navrhnuté výhradne francúzskymi majstrami parfumérmi a k ich výrobe sú použité len tie najkvalitnejšie esencie. Každá vôňa Maison Berger Paris je úplne výnimočná a dokáže vo vás navodiť pocity radosti aj relaxácie.K výrobe flakónov aróma difuzérov Maison Berger Paris sú používané také materiály, ako je krištáľ, porcelán, keramika či kov. Flakóny sú jemne ručne opracované skúsenými francúzskymi remeselníkmi, ktorí vynikajú vo svojom odbore. Francúzska značka Maison Berger Paris vznikla v roku 1898 a už od svojho založenia sa zameriava na prevoňanie a vyčistenie vzduchu v interiéroch. Zakladateľom značky bol lekárnik Maurice Berger, ktorý vynašiel a nechal si patentovať prvú lampu pre očistu vzduchu v nemocničných oddeleniach. Postupne tieto lampy začali nachádzať svoje uplatnenie aj v domácnostiach a stali sa medzi zákazníkmi veľmi populárne.

   

  Hore

  Videá k Maison Berger Paris Encrier

  Hore

  Recenzie Maison Berger Paris Encrier

  Čo si o Maison Berger Paris Encrier myslíte vy?

  Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


  Hodnotenie *

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "  Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov s cieľom spracovania a zobrazenia hodnotení produktu spoločnosťou Notino s.r.o. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

  Menu