Lancaster Sun Beautydarčeková sada I. pre ženy

Lancaster Sun Beauty darčeková sada I. pre ženy
Lancaster Sun Beauty darčeková sada I. pre ženy

Kód: LAN01168 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sun Beauty Velvet Milk opaľovací krém SPF 30 50 ml + Tan Maximizer Soothing Moisturizer 1 Month Tan Prolonging krém po opaľovaní 50 ml + Sun Perfect Illuminating Cream Wrinkles & Dark Spots opaľovací krém SPF 50 3 ml

Darček pre vás
Nakúpte produkty slnečnej starostlivosti značky Lancaster za viac ako 25 € a získajte tak štýlovú letnú tašku.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)
Typ sady
kozmetická sada

O značke Lancaster

Kozmetika Lancaster je už vyše 70 rokov známa svojou vášňou pre svetlo a slnko. Oslavuje ich ako zdroje života, esencie energie a symboly krásy. Produkty Lancaster vám zaručia, že váš pobyt medzi slnečnými lúčmi bude vždy bezpečný a vy si ho tak maximálne užijete.

Značka Lancaster začala svoju históriu písať už v roku 1946 v Monaku. Za jej úspešným vývojom stáli ošetrujúce produkty, ktoré kožu nielen vyživovali a hydratovali, ale zaistili aj jej dostatočnú ochranu pred UV žiarením. Od roku 1971 sa teda už väčšina produktov zameriavala práve na ochranu pred slnkom a Lancaster opaľovacie krémy, krémy po opaľovaní a samoopaľovacie prípravky sa čoskoro stali kultovými.

Každý deň vám starostlivosť o pleť a pokožku Lancaster umožní užívať si slnko naplno. Získajte krásnu, bronzovú a prežiarenú pokožku – celoročne a bez obáv.

Recenzie Lancaster Sun Beauty