Lancôme Bi-Facil

Lancôme Bi-Facil
Lancôme Bi-Facil
Lancôme Bi-Facil

Kód: LAM07662 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: odličovač očného makeupu Bi-Facil 75 ml + odličovacie mlieko Lait Galateis Confort 75 ml + upokojujúce tonikum Tonique Confort 75 ml

Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Kúpte si akékoľvek produkty značky Lancôme v hodnote nad 80 € a ako darček dostanete luxusnú kozmetickú taštičku. Nechajte sa zviesť luxusným štylom Lancôme.

Vlastnosti

Konzistencia
mlieko, tonikum
Typ pleti
podráždená, pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Lancôme

Príbeh Lancôme, svetoznámej značky kvalitnej kozmetickej starostlivosti o krásu, sa píše už vyše 80 rokov. Od svojho založenia v roku 1935 sa produkty Lancôme vyznačujú preukázateľnými výsledkami a pýšia nádychom francúzskeho kúzla.

Hneď v roku svojho založenia uviedla spoločnosť na trh prvú vôňu a nadšenie verejnosti na seba nenechalo dlho čakať. O rok neskôr vyvinula prvý pleťový krém Lancôme, ktorý je dodnes vďaka svojim neobyčajným vlastnostiam nevyhnutnou súčasťou kozmetickej výbavy každej ženy. V súčasnosti patria prípravky a parfémy Lancôme medzi najpredávanejšie vo svojich kategóriách.

Značka Lancôme oslavuje ženy a pomáha im získať sebadôveru. Objavte aj vy kozmetiku a vône Lancôme – byť sama sebou a cítiť sa skvele ešte nikdy nebolo také jednoduché.