Lancôme Big Lashes Extension Fibers

báza na riasy pre zväčšenie objemu

Lancôme Big Lashes Extension Fibers báza na riasy pre zväčšenie objemu
Lancôme Big Lashes Extension Fibers báza na riasy pre zväčšenie objemu
1,2 g

Kód: LAM07587 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Lancôme Big Lashes Extension Fibers
1,2 g

Popis produktu Lancôme Big Lashes Extension Fibers

Báza na riasy Lancôme Big Lashes Extension Fibers vyplní medzery medzi riasami jemnými nylonovými vláknami a zároveň každú riasu maximálne predĺži. Výsledkom je neuveriteľný objem rias, ktorým okamžite zaujmete svoje okolie.

Vlastnosti:

  • každú riasu oddelene zosilní a predĺži
  • ľahká a jemná textúra nevytvára hrudky
  • perfektne vydrží po celý deň
  • špirálovitá kefka zaisťuje jednoduché nanášanie

Zloženie:

  • nylonové vlákna Ulta – vyplňujú medzeru medzi riasami

Ako aplikovať:
Bázu naneste rovnomerne na riasy ihneď po aplikácii maskary. Počkajte cca 30 sekúnd, aby sa vrstva bázy zmiešala s maskarou, a potom naneste ďalšiu vrstvu maskary.

Vlastnosti

Farba
biela báza
Typ riasenky
pre objem
Vodoodolné
nie

O značke Lancôme

Príbeh Lancôme, svetoznámej značky kvalitnej kozmetickej starostlivosti o krásu, sa píše už vyše 80 rokov. Od svojho založenia v roku 1935 sa produkty Lancôme vyznačujú preukázateľnými výsledkami a pýšia nádychom francúzskeho kúzla.

Hneď v roku svojho založenia uviedla spoločnosť na trh prvú vôňu a nadšenie verejnosti na seba nenechalo dlho čakať. O rok neskôr vyvinula prvý pleťový krém Lancôme, ktorý je dodnes vďaka svojim neobyčajným vlastnostiam nevyhnutnou súčasťou kozmetickej výbavy každej ženy. V súčasnosti patria prípravky a parfémy Lancôme medzi najpredávanejšie vo svojich kategóriách.

Značka Lancôme oslavuje ženy a pomáha im získať sebadôveru. Objavte aj vy kozmetiku a vône Lancôme – byť sama sebou a cítiť sa skvele ešte nikdy nebolo také jednoduché.