Lancôme Hypnôse

riasenka pre objem

Lancôme Hypnôse riasenka pre objem
Lancôme Hypnôse riasenka pre objem
Lancôme Hypnôse riasenka pre objem
odtieň 001 Noir hypnotic 6,2 g

Kód: LAM0180 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Lancôme Hypnôse
odtieň 001 Noir hypnotic 6,2 g

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Popis kozmetiky Lancôme Hypnôse

Popis:
Riasenka Lancôme Hypnose Volume Mascara No. 001 Noir hypnotic je ďalšia z rady dekoratívnej kozmetiky Lancôme. Hypnose Volume dokáže zväčšiť objem rias až na šesťnásobok. Spoločne s objemom táto riasenka dokáže, samozrejme, vykúzliť aj vyššiu hustotu rias. Výsledkom je zvodný až hypnotizujúci pohľad, ktorý je podčiarknutý klasickým odtieňom riasenky, Noir Hypnotic.
Riasenka Hypnose Volume riasy nikdy nezlepí. Naopak, vďaka profesionálnej kefke PowerFULL ™ je každá riasa precízne nalíčená. Táto riasenka Lancôme sa vyznačuje jemnou až krémovú textúrou, ktorá obsahuje vitamín B5, zmäkčujúce vosky a PC/PA polymér.
Hypnose Volume sa tak o mihalnice stará, vďaka jej noseniu sú riasy silnejšie a hustejšie. Riasenka Hypnose Volume od Lancôme riasam dodáva zdravie, riasy sú tak prirodzene krásne a používanie Hypnose Volume túto prirodzenosť podtrhuje a zintenzívňuje.
Riasenka Hypnose Volume je vysoko kvalitná. O tom svedčí aj to, že sa jedná o najpredávanejšiu riasenku značky Lancôme.

Účinky:

  • objem a hustota rias
  • zvyšuje objem rias až 6x

Zloženie:

  • vitamín B5
  • zmäkčujúce vosky
  • PC/PA polymér

Vlastnosti

Farba
čierna
Typ riasenky
pre objem
Vodoodolné
nie

O značke Lancôme

Príbeh Lancôme, svetoznámej značky kvalitnej kozmetickej starostlivosti o krásu, sa píše už vyše 80 rokov. Od svojho založenia v roku 1935 sa produkty Lancôme vyznačujú preukázateľnými výsledkami a pýšia nádychom francúzskeho kúzla.

Hneď v roku svojho založenia uviedla spoločnosť na trh prvú vôňu a nadšenie verejnosti na seba nenechalo dlho čakať. O rok neskôr vyvinula prvý pleťový krém Lancôme, ktorý je dodnes vďaka svojim neobyčajným vlastnostiam nevyhnutnou súčasťou kozmetickej výbavy každej ženy. V súčasnosti patria prípravky a parfémy Lancôme medzi najpredávanejšie vo svojich kategóriách.

Značka Lancôme oslavuje ženy a pomáha im získať sebadôveru. Objavte aj vy kozmetiku a vône Lancôme – byť sama sebou a cítiť sa skvele ešte nikdy nebolo také jednoduché.