LancômeIdôle darčeková sada

Lancôme Idôle darčeková sada
Lancôme Idôle darčeková sada
darčeková sada

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: LAM11698

Lancôme Idôle parfumovaná voda 50 ml + Lancôme Idôle telový krém 50 ml + Lancôme Lash Idôle riasenka pre objem a natočenie rias

Darček pre vás
K nákupu značiek Lancôme, Yves Saint Laurent, Armani, Prada, Valentino a Biotherm nad 55 € si v košíku vyberiete dva darčeky.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Vlastnosti:

  • tip na darček, ktorý zaručene poteší

Obsah sady:

  • Lancôme Idôle parfumovaná voda 50 ml
  • Lancôme Idôle telový krém 50 ml
  • Lancôme Lash Idôle riasenka pre objem a natočenie rias

Zloženie

Druh vône
kvetinová, cyprusová
Typ sady
darčeková sada

Príbeh Lancôme, svetoznámej značky kvalitnej kozmetickej starostlivosti o krásu, sa píše už vyše 80 rokov. Od svojho založenia v roku 1935 sa produkty Lancôme vyznačujú preukázateľnými výsledkami a pýšia nádychom francúzskeho kúzla.

Hneď v roku svojho založenia uviedla spoločnosť na trh prvú vôňu a nadšenie verejnosti na seba nenechalo dlho čakať. O rok neskôr vyvinula prvý pleťový krém Lancôme, ktorý je dodnes vďaka svojim neobyčajným vlastnostiam nevyhnutnou súčasťou kozmetickej výbavy každej ženy. V súčasnosti patria prípravky a parfémy Lancôme medzi najpredávanejšie vo svojich kategóriách.

Značka Lancôme oslavuje ženy a pomáha im získať sebadôveru. Objavte aj vy kozmetiku a vône Lancôme – byť sama sebou a cítiť sa skvele ešte nikdy nebolo také jednoduché.