Lancôme La Nuit Trésorparfumovaná voda pre ženy

65×
Lancôme La Nuit Trésor parfumovaná voda pre ženy
Lancôme La Nuit Trésor parfumovaná voda pre ženy
Akcia
Doprava zadarmo
Odporúčaná maloobchodná cena
119,00

Ušetríte 45%
75 ml
65,90

Kód: LAM2897 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Kuriérom GLS
už zajtra utorok 31. 3. 2020

Popis parfému Lancôme La Nuit Trésor
Zloženie

Nechajte na seba dopadnúť závoj hviezdnej noci, v ktorej sa odohráva príbeh absolútnej lásky. Parfumovaná voda pre ženy Lancôme La Nuit Trésor ho po splynutí s vašou kožou vyrozpráva prostredníctvom svojej vonnej kompozície a prenesie na vás jej intenzívnu zmyselnosť a hĺbku.

  • gurmánska vôňa s drevitými a orientálnymi prvkami
  • pre ženy, ktoré veria aj v modernej dobe na príbehy lásky
  • vynikne obzvlášť pri večerných príležitostiach

Zloženie vône
Prvé slastné okamihy vám privodia esencie čiernej ruže, ktorá sa po chvíli začne zmyselne prepletať s vanilkovými akordmi a potom nad ružou prevládne. Pokračovania vône sa neskôr ujme kombinácia dymových tónov kadidla, papyrusu, liči a pralinky.

Príbeh vône
Láska na prvý pohľad, kúzelný bozk alebo noc plná láskyplných emócií pod hviezdami. Tieto asociácie v sebe zrkadlí bohatá a tajuplná ženská vôňa Lancôme La Nuit Trésor. Jej kampaň je neodmysliteľne spätá s krásnou tvárou Penélope Cruz.

Flakón tejto vône bol stvorený tak, aby bol rovnako oslnivý, ako je samotná láska. Jej tvar s mnohými fazetami odrážajúcimi svetlo bol inšpirovaný najvzácnejšími šperkami. Konkrétne čiernym diamantom, ktorý je opradený záhadou a medzi diamantmi je najvzácnejší. Flakón zdobí aj malá čierna ruža a dodáva vôni punc elegancie.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
čierna ruža
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
vanilka, orchidea
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
papyrus, pralinka, liči, kadidlo
Druh vône
orientálna

Napísali sme o Lancôme La Nuit Trésor
Články

O značke Lancôme

Príbeh Lancôme, svetoznámej značky kvalitnej kozmetickej starostlivosti o krásu, sa píše už vyše 80 rokov. Od svojho založenia v roku 1935 sa produkty Lancôme vyznačujú preukázateľnými výsledkami a pýšia nádychom francúzskeho kúzla.

Hneď v roku svojho založenia uviedla spoločnosť na trh prvú vôňu a nadšenie verejnosti na seba nenechalo dlho čakať. O rok neskôr vyvinula prvý pleťový krém Lancôme, ktorý je dodnes vďaka svojim neobyčajným vlastnostiam nevyhnutnou súčasťou kozmetickej výbavy každej ženy. V súčasnosti patria prípravky a parfémy Lancôme medzi najpredávanejšie vo svojich kategóriách.

Značka Lancôme oslavuje ženy a pomáha im získať sebadôveru. Objavte aj vy kozmetiku a vône Lancôme – byť sama sebou a cítiť sa skvele ešte nikdy nebolo také jednoduché.

Recenzie Lancôme La Nuit Trésor