Lancôme La Vie Est Belle Intensément

Zachyťte a prežite naplno pocit šťastia. Máte ho v sebe aj vy a nič vám to nepripomenie lepšie než parfumovaná voda Lancôme La Vie Est Belle Inténsement. V ikonickom flakóne totiž bije šťastie intenzívnou silou a rozvibruje ho aj vo vás. Každý deň. Teraz a tu.

  • vôňa nadväzuje na kultovú sériu vôní La Vie Est Belle
  • intenzívna a hlboká ovocno-kvetinová vôňa
  • pre ženy, ktoré chcú každý deň zažiť pocit šťastia

Príbeh vône

Od roku 2012 okúzľuje ženy, a koniec koncov aj mužov, po celom svete parfumovaná voda La Vie Est Belle a nie div, že sa dočkala mnohých pokračovaní. Jedným z nich je aj vôňa La Vie Est Belle Inténsement, ktorá je hlbším a intenzívnejším vyjadrením pôvodnej parfumovanej vody.

Spoza ikonického flakónu znázorňujúceho úsmev presvitá fuksiový odtieň vône a odráža vrelú atmosféru, tlkot srdca a horúcejší charakter tejto parfumovanej vody. Ten sa prepisuje až do špičiek krídel slobody, ktoré symbolizuje mašlička na hrdle flakónu. Len sa sfarbila do trochu plamennejších odtieňov.

celý text skryť text

Zloženie vône

Ako prvý sa vašich zmyslov dotkne sladký a zároveň svieži bergamot okorenený štipkou ružového korenia, to všetko s nádychom šťavnatej maliny. Po chvíli sa pridá opojná vôňa jazmínu, ktorý doplňuje pomarančový kvet. O hrejivé doznievanie sa postará zemité pačuli, kosatec spolu so zmyselnou sladkosťou benzoe a vanilky.

Hlava
Bergamot, rožoé korenie, malina


Srdce
Jazmín, pomarančový kvet


Základ
Pačuli, kosatec, benzoe, vanilka

celý text skryť text

Zachyťte a prežite naplno pocit šťastia