Prejsť na hlavný obsah
Lancôme La Vie Est Belle

LancômeLa Vie Est Belle

478×
Doprava zadarmo
138,50
O 40 % výhodnejšie
100 ml
81,90

Na sklade | 81,90 / 100 ml, vr. DPH | Kód: LAM1787

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Chcem sa dozvedieť o gravírovaní viac
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Doprajte si patričný luxus nákupom značiek Armani, Lancôme, YSL, Prada, Valentino alebo Biotherm nad 45 € a môžete si vybrať Discovery box plný vzoriek ZADARMO.
Darček pre vás
Darček pre vás
Doprajte si patričný luxus nákupom značiek Armani, Lancôme, YSL, Prada, Valentino alebo Biotherm nad 45 € a môžete si vybrať Discovery box plný vzoriek ZADARMO.
Večerné doručenie
už dnes
Osobný odber
už zajtra streda 4. 10. 2023
Produkt je šetrný k životnému prostrediu.
Udržateľné

Ikonická La Vie Est Belle v inovovanom – plniteľnom flakóne

Symbol šťastia a slobody v podobe vône – taká je, dnes už priam ikonická, parfumovaná voda pre ženy Lancôme La Vie Est Belle. V duchu výzvy „urobte zajtrajšok krajším“ bol jej flakón v roku 2022 prepracovaný tak, aby sa dal znovu naplniť. Šírte radosť luxusnou vôňou s udržateľným prístupom.

  • gurmánska, ovocno-kvetinová vôňa
  • rovnaká vonná kompozícia už od roku 2012, teraz v ekologickejšom flakóne
  • vôňa je dielom 3 popredných francúzskych parfumérov

Zloženie vône
V úvode vás okúzlia šťavnaté esencie čiernych ríbezlí a sladkej hrušky. Srdcom celej vonnej kompozície je vzácny kosatec, získaný udržateľne vo Francúzsku, tóny jazmínu a kvetov pomarančovníka. Základ vône tvoria sladko hrejivé fazuľky tonka, delikátne pralinky, gurmánska vanilka a exotické pačuli, ktoré bolo získané z udržateľných zdrojov na Bali.

Príbeh vône
Vôňa La Vie Est Belle predstavuje voľbu žiť svoj život podľa seba, slobodne si vybrať vlastnú cestu ku šťastiu a nedať sa zväzovať očakávaním spoločnosti. Na jej vzniku sa podieľali hneď traja francúzski majstri parfuméri na čele s Dominiquom Ropionom.

Flakón tejto vône znázorňuje v ostrých krištáľových líniách úsmev a je prepracovaním pôvodnej verzie z roku 1949. Od roku 2022 ho môžete znovu naplniť. Kúpou náplne namiesto nového flakónu vytvoríte o 50 % menej skleneného, o 46 % menej kartónového a o 46 % menej plastového odpadu (tri klasické 50 ml flakóny vs. jeden 50 ml flakón a 100 ml náplň).

Zloženie

Hlava
čierne ríbezle, hruška
Srdce
jazmín, kosatec, kvet pomarančovníka
Základ
pačuli, fazule tonka, vanilka, pralinka
Druh vôneovocná, kvetinová
Udržateľnosťopakovane plniteľný obal