Lancôme Trésor L'Eau de Parfum Lumineuse parfumovaná voda pre ženy

Lancôme Trésor L'Eau de Parfum Lumineuse parfumovaná voda pre ženy
Lancôme Trésor L'Eau de Parfum Lumineuse parfumovaná voda pre ženy
30 ml

Kód: LAM2706 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis Lancôme Trésor L'Eau de Parfum Lumineuse
Zloženie

Pretože láska je poklad ... Existujú legendárny parfumy, ktoré sa nezabudnuteľne zapísali do parfumovej histórie. Trésor s prekvapivou reinterpretace -Trésor L'Eau de Parfum Lumineuse. Táto iskrivá variant klasického parfumu pripomína vecný milostný dialóg a nekonečnú víziu ženskej krásy. Objavte Trésor tak, ako ste ho nepoznali nikdy predtým - v iskrivom závoji jemných akordov lístkov fialky, lahodných praliniek a pižma. Extrakt z okvetných lístkov damašskej ruže dodáva tejto neuveriteľnej vôni púdrové a ovocné akcenty.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
orechy
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
lístky fialky, ruža
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
drevo, vanilka, pižmo
Druh vône
orientálna, kvetinová

O značke Lancôme

Príbeh Lancôme, svetoznámej značky kvalitnej kozmetickej starostlivosti o krásu, sa píše už vyše 80 rokov. Od svojho založenia v roku 1935 sa produkty Lancôme vyznačujú preukázateľnými výsledkami a pýšia nádychom francúzskeho kúzla.

Hneď v roku svojho založenia uviedla spoločnosť na trh prvú vôňu a nadšenie verejnosti na seba nenechalo dlho čakať. O rok neskôr vyvinula prvý pleťový krém Lancôme, ktorý je dodnes vďaka svojim neobyčajným vlastnostiam nevyhnutnou súčasťou kozmetickej výbavy každej ženy. V súčasnosti patria prípravky a parfémy Lancôme medzi najpredávanejšie vo svojich kategóriách.

Značka Lancôme oslavuje ženy a pomáha im získať sebadôveru. Objavte aj vy kozmetiku a vône Lancôme – byť sama sebou a cítiť sa skvele ešte nikdy nebolo také jednoduché.

Recenzie Lancôme Trésor L'Eau de Parfum Lumineuse