Laura Biagiotti Veneziaparfumovaná voda pre ženy

15×
Laura Biagiotti Venezia parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Laura Biagiotti Venezia parfumovaná voda pre ženy 50 ml
50 ml

Kód: LAB0063 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Laura Biagiotti Venezia

Laura Biagiotti Venezia je kvetinovo orientálny veľmi luxusný parfém. Táto vôňa vznikla v roku 2011 a jedná sa o návrat k pôvodnej verzii parfému z roku 1992. Hoci sa však oba tieto parfémy Laury Biagiotti volajú rovnako, vône nie sú absolútne zhodné.


Vo vôni Venezia sa mieša mnoho rôznych esencií, ktoré sú však dokonale vyvážené a spoločne tvoria perfektnú harmóniu. Orientálne tóny sú symetricky doplnené kvetinovými vôňami, ktoré sú v parféme zásadné. Jedná sa o akcenty sladkých a veľmi výrazných kvetov, predovšetkým jazmínu a ruže. Tie sú ľahko osviežené sladkými akordami neodolateľných sliviek. Vôňu potom prehrieva a rozjasňuje jej základ, ktorý je tvorený zamatovou vanilkou a vrelým santalovým drevom.


Tento luxusný parfém tak v sebe snúbi úplnú neodolateľnosť perfektne ženských kvetinových vôní, ktoré sú ozvláštnené o akcenty ovocia, so zmyselnosťou a jemnosťou vanilky a dráždivosťou suchého santalového dreva. Výsledná vôňa je symbolom ženy samotnej, je príťažlivá, dráždivá, ale zároveň nežná a krehká.


Venezia je vôňou pre každú ženu, ktorá chce zdôrazniť svoju ženskosť, zmyselnosť, ale zároveň svoju romantickú stránku. Vďaka miernemu nádychu orientálnej atmosféry sa v tomto parfému každá jeho nositeľka bude cítiť ľahko exoticky a mierne tajomne a samozrejme sexy. Preto je táto luxusná vôňa vhodná najmä ako doplnok každej ženy pre slávnostné príležitosti, kedy z vás parfém Venezia urobí hviezdu večera.


Vôňa je inšpirovaná mestom Benátky, kde sa v minulosti miešali dve kultúry - orientálna z východu a západná kresťanská. Esencia parfému tak má pripomínať atmosféru magického mesta, ktoré v sebe dodnes spája to najlepšie z oboch týchto kultúr. Aj flakón parfému je inšpirovaný typickou architektúrou Benátok, konkrétne kopulou chrámu svätého Marka.

Zloženie

Zloženie
jazmín, slivka, vanilka
Druh vône
drevitá, orientálna

O značke Laura Biagiotti

Parfémy Laura Biagiotti | Laura Biagiotti – vôňa od kráľovnej kašmíru. Talianska módna návrhárka Laura Biagiotti je známa predovšetkým uvedením kašmíru medzi materiály používané v módnom priemysle a lichotivými a súčasne pohodlnými strihmi typickými pre ňou navrhnuté dámske odevy. Značka nesúca jej meno patrí dnes medzi najúspešnejšie v Taliansku a vyrába nielen odevy, ale aj obuv, kabelky, doplnky a parfémy obľúbené po celom svete.
Laura Biagiotti sa narodila v roku 1943 v Ríme, vyštudovala literatúru a chystala sa stať archeologičkou. K móde ju nakoniec doviedla okrem iného inšpirácia matkou, ktorá navrhovala uniformy pre leteckú spoločnosť Alitalia a v ktorej krajčírstve začala Laura pomáhať. V roku 1965 potom založila spolu s Giannim Cignom, ktorý sa neskôr stal jej manželom, odevnú spoločnosť a v roku 1972 uviedla svoju prvú vlastnú dámsku kolekciu.
Aj dcéra Laury Biagiotti Lavinia pokračuje v matkiných šľapajach, a tak má „Kráľovná kašmíru“, ako Lauru pre jej lásku k tomuto vzácnemu materiálu nazval New York Times, svoju nástupkyňu. Značka Laura Biagiotti sa neodmysliteľne spája nielen s kašmírom, ale aj s vybrúseným, úplne osobitým štýlom vyznačujúcim sa nebývalo dokonalým spojením slušivosti a pohodlia.
Od roku 1982 sú pod značkou Laura Biagiotti dostupné aj parfémy pre ženy aj mužov, ktoré sa čoskoro stali obľúbenými po celom svete. Medzi tie najpopulárnejšie patrí dámska orientálno-korenistá vôňa Laura Biagiotti Roma alebo pánsky parfém Laura Biagiotti Due Uomo, inšpirovaný modernou láskou medzi dvoma nezávislými osobnosťami.
Parfémy Laura Biagiotti vznikajú v spolupráci s prestížnymi návrhármi vôňou, ako sú Carlos Vinals, Sophia Grojsman, Ursula Wandel, Michel Almairac alebo Lucas Sieuzac.  

Recenzie Laura Biagiotti Venezia

4.0
9
3
1
2
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem