Lierac Hydragenist

kozmetická sada II.

Lierac Hydragenist kozmetická sada II.
Lierac Hydragenist kozmetická sada II.

Kód: LIE01788 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

Sada obsahuje: okysličujúci hydratačný krém proti starnutiu pre suchú až veľmi suchú pleť 50 ml + SOS hydratačná maska 10 ml + čistiaci penivý krém pre zmiešanú pleť 30 ml + exfoliačná maska pre rozjasnenie pleti Supra Radiance 10 ml

Popis produktu Lierac Hydragenist

Kozmetická sada Lierac Hydragenist je určená na starostlivosť o veľmi suchú pleť. Set obsahuje produkty na hĺbkovú hydratáciu pleti aj jej dôkladné čistenie.

Okysličujúci hydratačný krém proti starnutiu Lierac Hydragenist

  • vyhladzuje jemné linky a vrásky
  • okysličuje a osviežuje pleť
  • upokojuje a intenzívne hydratuje

SOS hydratačná maska Lierac Hydragenist

  • dodáva pleti hĺbkovú hydratáciu a výživu
  • obnovuje pružnosť pleti

Čistiaci penivý krém pre zmiešanú pleť Lierac Démaquillant

  • účinne čistí pleť a odličuje make-up
  • zjemňuje pleť

Exfoliačná maska na rozjasnenie pleti Lierac Supra Radiance

  • má jemné exfoliačné účinky
  • vyrovnáva farebný tón pleti
  • dodá pleti svieži a rozjasnený vzhľad

Vlastnosti

Kedy používať
na deň, na deň aj noc
Konzistencia
krém
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ pleti
suchá
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
hydratácia, proti starnutiu, rozjasnenie

O značke Lierac

Lierac – očarujúci priekopník v starostlivosti o tvár a telo. Lierac Paris je francúzska kozmetická značka, uznávaná ako líder trhu v oblasti riešení proti starnutiu kože. Laboratóriá Lierac, založené v roku 1975, si rýchlo získali skvelé renomé pre svoju vysokú odbornosť v problematike starnutia a chýb kože a pre unikátnu účinnosť a francúzske čaro svojich výrobkov.
Lierac je prvou dermatokozmetickou značkou špecializovanou na nápravu viditeľných prejavov starnutia a estetických chýb tváre a tela. Značka spája to najlepšie z rastlinných aktívnych ingrediencií s vysokými vedeckými štandardmi, a vytvára tak produkty odrážajúce hodnoty značky. Tými sú inovácia, efektívnosť, bezpečnosť, ženskosť a porozumenie.
Značka Lierac neustále prichádza s novými priekopníckymi produktmi. V roku 1975 to napríklad bol prvý prípravok proti striám, v roku 2009 uviedol Lierac na trh prvý produkt pre remodeláciu tela so schopnosťou preprogramovať kmeňové bunky a v roku 2011 obohatil svet kozmetiky podporujúcej mladosť o prvý prípravok zaisťujúci celkové pôsobenie proti starnutiu vďaka kompletnému zacieleniu na epidermis.
To je len pár príkladov inovatívnych riešení značky Lierac, ktorej paleta produktov zahŕňa okrem iného spevňujúce krémy a spreje, hydratačné mlieka a ďalšie výrobky pre starostlivosť o telo, prípravky proti striám a celulitíde či unikátne sprchovacie gély. Každý prípravok okrem ohromujúcej účinnosti prináša tiež potešenie zmyslov pri aplikácii.
Kozmetika Lierac stelesňuje ideál francúzskej zvodnosti a sprevádza vás každý deň v úsilí vyzerať a zostať krásna.